Craft Touring Gloves black

Obj. číslo: 1850000072

Bežecké rukavice Craft Touring sú vhodné na tréning na bežkách počas chladných dní. 

viac info

Pôvodne 32,95 €

Ušetríte 2,65 € (-8 %)

30,30 €

Popis tovaru

Zateplené bežecké rukavice Craft Touring sú určené pre rekreačné alebo tréningové účely. Majú elastické, neoprénové manžety a v oblasti dlane je použitá umelá koža Clarino pre zvýšenie odolnosti a protišmykového efektu. 

 

  • zateplené bežecké rukavice 
  • Thinsulate zateplenie
  • elastické neoprénové manžety 
  • reflexné prvky 
  • umelá koža Clarino v oblasti dlaneň

 

Materiál: 15% Polyester, 65% Nylon, 10% Polyuretan, 5% Thinsulate, 5% guma

Clarino je silná syntetická koža so zložením 60% Polyamidu a 40% Polyuretánu. Materiál veľmi dobre dýcha a má výborné parametre odvodu potu. Textília sa dá prať, pričom nemení svoje unikátne vlastnosti. Využíva sa predovšetkým v oblasti dlane, prstov a na výstuže.

Parametre

Pohlavie Unisex
Druh Celoprstové

Výrobca (Craft)

Produkty Craft sú produkty pohodlia a bolesti, snehu a dažďa, padania a vzostupov, plné eufórie po posúvaní vytrvalostných limitov. Firma Craft žije športovým vypracovaním a testovaním produktov. Už štyri desaťročia poskytuje optimálny výkon prostredníctvom funkčného športového oblečenia Craft. Rovnako dlho je táto značka neoddeliteľnou súčasťou profesionálneho sveta športu. Vďaka dlhej a plodnej spolupráci s elitnými atlétmi po celom svete Craft vyvíja špecifické športové oblečenie pre optimálnu funkčnosť a maximálne športové výkony.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Májový výber