Požičovne

Kategórie
 
 
 
 
 
Požičovňa kolieskových lyží SKIKE

Skike v8 LIFT Cross  sú kolieskové lyže určené pre klasické lyžovanie na spevnený a nespevnený povrch. Jazda na nich je podobná jazde na bežkách alebo skialpinistickému výstupu v zime. Náš odborne vyškolený personál Vám pomôže pri výbere, prípadne zodpovie na ďalšie otázky.

 
Požičovňa kolieskových korčúľ K2

Chcete nové korčule a nie ste si istý samotnou veľkosťou topánky? Neviete sa rozhodnúť a váhate, aký polomer kolieska potrebujete? Chcete kúpiť nastaviteľné korčule Vašim ratolestiam? Potom neváhajte a príďte si k nám požičať kolieskové korčule K2.

 
Požičovňa elektrobicyklov

E-bike - najnovší trend vo svete bicyklov! Nízke prevádzkové náklady, ekologická prevádzka a radosť zo šliapania v každom veku. Zažite nový pocit z jazdy, bez toho, aby ste museli sporiť celý rok. 

 
Požičovňa outdoorového vybavenia

Chystáte sa liezť a zabudli ste si nejakú dôležitú časť výstroje doma? Chcete vyskúšať horolezectvo alebo zaistené cesty – via ferrata a zatiaľ nechcete investovať do kúpy výstroje? Máme pre vás riešenie. V našej horolezeckej požičovni nájdete presne to, čo potrebujete.

 
Požičovňa Skialp vybavenia

Potrebujete si požičať skialpové lyže alebo iba lyžiarky? U nás si skialpové vybavenie nemusíte kupovať, požičiame Vám ho.

 
Požičovňa lyží a zimného vybavenia

Potrebujete si požičať lyže alebo sa príležitostne chystáte na svah? U nás si lyže nemusíte kupovať, požičiame Vám ich.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia