Vernostný program

Kategórie
 
 
 
 
 

Vernostný program Sportrysy

Za vernosť Vás odmeníme

U nás ušetríte a navyše máte možnosť využiť ako prví špeciálne ponuky.

Členom vernostného klubu sa stanete po vyplnení registračného formulára vo všetkých predajniach Sportrysy a registráciou v internetovom obchode www.sportrysy.sk. 

Výhody členstva 

Členstvom vo vernostnom programe získavate nasledujúce výhody:

  • Zľava z nákupu, ktorú si môžete zvýšiť. 
  • Prehľad o novinkách a akciách. 
  • Limitované ponuky len pre stálych zákazníkov.
  • Reklamácie bez potreby dokladovania bločkov
  • Príležitostné benefity len pre stálych zákazníkov.
  • Pozvánky na zaujímavé podujatia (súťaže, testovania lyží…), ktoré organizujeme.

Vernostné zľavy 

Členstvom vo vernostnom programe získate skvelú možnosť na poskytnutie zľavy na nezlacnený tovar vo výške:

  •   8% – prepočítaná automaticky ku každému nezlacnenému tovaru na e-shope www.sportrysy.sk; 
  • 10% – po dosiahnutí objemu nákupov nad 1700,- eur počas kalendárneho roka;
  • 12% – po dosiahnutí objemu nákupov nad 2300,- eur počas kalendárneho roka;
  • 15% – po dosiahnutí objemu nákupov nad 3000,- eur počas kalendárneho roka.

Zľavy môžete uplatniť pri objednávke s registráciou na stránke www.sportrysy.sk.

Vernostné zľavy sa nekumulujú s inými zľavami a platia len na nezlacnený tovar (bez príznaku akcia a výpredaj). Vernostná zľava sa nevzťahuje aj na špecifické druhy tovaru ako napr. niektoré značky bicyklov. V prípade, že vernostná zľava prevyšuje zľavu pri produkte, na ktorú vernostná zľava platí, bude zľava pri produkte nahradená vernostnou zľavou.

Bonusy

V okamihu, keď kumulovaná hodnota vašich nákupov v kamenných predajniach a e-shope dosiahne 1000 EUR (1000 bodov) vás odmeníme automaticky vygenerovanou bonusovou poukážkou v hodnote 10 EUR, ktorú môžete využiť pri ďalšom nákupe. Poukážka Vám bude zaslaná emailom, alebo osobne vytlačená v predajni po dosiahnutí 1000 bodov.

Systém bonusov funguje na základe zbierania bodov (nákupov), na vašu zákaznícku kartu. Za každé 1 EURO hodnoty (ceny) nákupu zákazníka náleží zákazníkovi bonusového programu jeden bod.

Ak ste na Vašej zákazníckej karte dosiahli sumu (1000 EUR/1000 bodov), bude Vám vygenerovaná poukážka v hodnote 10 EUR. Poukážku viete uplatniť osobne pri ďalšom nákupe, alebo pri objednávke cez Eshop. Poukážka je prenosná. Pri nákupe cez Eshop kód z poukážky uvediete do políčka „Tu môžete zadať kód zľavového kupónu alebo darčekovej poukážky“ a z nákupu Vám bude automaticky odrátaná suma 10 EUR.

Bonusová poukážka má platnosť 31 kalendárnych dní od dátumu jej vystavenia. Po termíne expirácie už nebude možné bonusovú poukážku uplatniť.

Reklamácia s kartičkou zákazníka bez odkladania bločkov

Pri nákupoch s využitím vašej karty zákazníka máte možnosť evidovať vaše nákupy. Ak by sa vyskytla potreba reklamovať tovar, stačí vypísať reklamačný formulár s tým, že dopíšete aj číslo karty zákazníka (napr. za vašim menom), na ktorú bol tovar zakúpený, netreba archivovať bločky. (pri 14 dňovej lehote na výmenu alebo vrátenie tovaru objednaného cez e-shop je potrebné poslať naspäť aj faktúru).

Máte už našu kartu zákazníka?

Aj existujúcu kartu zákazníka môžte uplatniť pri nákupe cez internetový obchod. Pred uskutočnením objednávky sa, prosím, zaregistrujte, aby Vám boli body za nákup pripočítané. 

Vykonali ste objednávku, ale zistili ste, že už kartu zákazníka máte? Nevadí. Zaregistrujte sa ako existujúci zákazník, prihláste sa a vykonajte objednávku ešte raz a my Vám pripočítame body. Napíšte nám, aby sme Vám pôvodnú objednávku zrušili ešte pred jej expedíciou.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia