Kategórie

Peter Žiška prvý na Reebok Spartan Race v Maďarsku

28. apríl 2014

Peter Žiška, člen tímu Reebok Spartan Team Slovakia sa umiestnil prvý na pretekoch 26. 04. 2014 v Maďarsku. Ženy tiež úspešne reprezentovali na prvých 2 miestach. Pozrite si celkové umiestnenie tímu a fotky z preteku.

V sobotu 26. 04. 2014 sa v Maďarskom Epleny konali preteky Reebok Spartan Race v kategórii Sprint. Na preteky vyrazil aj slovenský tím Reebok Spartan Team Slovakia v zastúpení chlapov a žien.

Umiestnenie muži

Spomedzi chlapov sa najlepšie umiestnil člen nášho tímu, Peter Žiška. Do dvadsiateho viesta sa ešte umiestnili ďalší 3 chlapi z nášho tímu.

Umiestnenie ženy

V ženskej kategórii naše členky obsadili prvé miesta. Tereza Klimešová dobehla do cieľa prvá a Blanka Plačková sa umiestnila na peknom druhom mieste.

Poradie Meno Tím Narodená Čas
1. Tereza Klimešová Reebok Spartan Team Slovakia 1984 00:56:56.20
2. Blanka Plačková Reebok Spartan Team Slovakia 1988 01:02:13.35
3. Zita Kempelen Hungary 1977 01:04:22.25

Umiestnenie tímov

Do celkového poradia tímov sa brali do úvahy časovky 4 najrýchlejších členov tímu. O poradí teda rozhodli časy Petra Žišku, Terezie Klimešovej, Kolomana Bodnára a Martina Zapalača.

Poradie Názov tímu Krajina Čas
1. X2S Salomon Team Hungary 03:32:57
2. Reebok SpartanTeam Slovakia Slovakia 03:38:43
3. Spartan Patriot Team Slovakia Slovakia 04:06:27

Ďalší pretek členov tímu Reebok Spartan Team Slovakia čaká už 10. mája na bratislavskom Kamzíku.

Gratulujeme k výsledkom a veríme, že aj na ďalšom preteku budú aspoň tak úspešní.

Prečítajte si tiež:

Reebok Spartan Team Slovakia

Oficiálny slovenský tím pretekov Reebok Spartan Race s názvom Reebok Spartan Team Slovakia je najúspešnejší tím v strednej Európe. My v Sportrysy.sk sme hrdí na našich bežcov. Pozrite si zloženie tímu v nasledujúcom článku.

Kolekcia Reebok Spartan Race v Sportrysy.sk

Pozrite si našu kompletnú ponuku oblečenia a obuvi navrhnutú špeciálne na prestížne preteky cez prekážky, Reebok Spartan Race. Celú kolekciu nájdete exkluzívne v predajniach Sportrysy a na eshope.

Peter Žiška všetkým rodičom: Lepšie zablatené dieťa ako...

Prečítajte si v exkluzívnom rozhovore, čo odkazuje Peter Žiška, úspešný reprezentant tímu Reebok Spartan Team Slovakia, ktorý Sportrysy.sk podporuje.