Osobnosti

Kategórie
 
 
 
 
 
12. november 2018

Prinášame Vám rozhovor s horským nadšencom Lukášom Michaľákom, s ktorým sme sa porozprávali o jeho začiatkoch v lyžovaní, o jeho súčasných profesiách ako aj plánoch do budúcna. O Lukášovi toho na internete veľa nenájdete, tak pevne veríme, že Vás čítanie zaujme a zistíte o tomto skromnom Ždiaranovi viac. 

 
27. júl 2018

Prečítajte si najnovší rozhovor s členom tímu Sportrysy Mirom Peťom o jeho poslednej expedícii v Peru, skúsenostiach so značkou Icebreaker a plánoch do budúcna.

 
22. máj 2018

Hlavnou ideou značky je vytvárať originálne skialpinistické a bežecké oblečenie. Crazy Idea sa stala synonymom zábavného, výstredného, nevšedného a nekonvenčného športového oblečenia.

 
26. apríl 2016

Hovoria vám niečo mená Hans Wagner a Lorenz Wagner? Nie? Pozrite sa do skrine na značku Vašich trekových topánok. Je možné, že za nimi stojí jeden z týchto nemeckých bratov.

 
27. marec 2015

Aj v tejto sparťanskej sezóne budeme podporovať tím na čele s Petrom Žiškom a Terezou Klimešovou, ktorý však v tohtoročnej sezóne mení meno z Reebok Spartan Team Slovakia na Extreme Obstacle Runners. Pozrite sa, čo sa zmenilo v zložení tímu a zistite dôvody, pre ktoré menia meno.

 
8. september 2014

Prečítajte si rozhovor s Mirom Peťom pred jeho odchodom na expedíciu na siedmu najvyššiu horu Dhaulágirí. Prečítajte si, čo nesmie chýbať v jeho výbave, čoho sa obáva a aké plány má po návrate z expedície.

 
23. júl 2014

Prečítajte si rozhovor so slovenským športovým talentom Petrom Žiškom. Aké má ambície na pretekoch Spartan Race? Ako si buduje svoju kondíciu a čo odkazuje dnešnej počítačovej mládeži a jej rodičom?

 
8. apríl 2014

Slovensko má svoj reprezentačný tím na prestížnych pretekoch Reebok Spartan Race. Sportrysy.sk patrí medzi oficiálnych sponzorov tohto tímu mladých ambicióznych športovcov. Pozrite si jeho zloženie a reprezentačný plán. 

 
6. december 2012

Miloslav Neuman známy horolezec, skialpinista a bežkár. O jeho prvej výstroji a skúsenostiach s back country bežkami. Ktoré pohoria a trasy sa mu najviac osvedčili? Aj to Vám tento športovo založený človek prezradí.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia