Kategórie

Cez víkend našiel Peter Žiška svojho kata

9. júl 2014

V sobotu 5. 7. 2014 sa vo Valči konal ďalší pretek Reebok Spartan Race. Adept na víťazstvo z nášho tímu, Peter Žiška, neskončil prvý. Pretrhol tak šnúru víťazstiev, no aj napriek tomu získal medailové miesto.

Tento pretek bol označený viacerými účastníkmi tímu ako "bludný kruh", keďže sa veľa účastníkov stratilo. Pretek svojou náročnosťou preveril sily a schopnosti každého účastníka.

Umiestnenie Muži

V mužskej elitnej kategórii nastali zmeny. Peter Žiška zišiel z trasy a preto skončil na 3. mieste. Do prvej dvadsiatky sa umiestnili ešte ďalší traja muži z nášho tímu.

Umiestenie Ženy

Ženskú kategóriu vyhrala Blanka Plačková. Na prvých pozíciach mali zastúpenie Slovenky, Češky aj Maďarky.

1. Blanka Plačková Reebok Spartan Team Slovakia 02:34:56
2. Martina Rašková Česko 02:45:36
3. Zita Kempelen Maďarsko 02:48:30

Umiestenie Tím

Tím Reebok Spartan Team Slovakia sa s náskokom cca 1 hodinu a 20 minút umiestnil na prvom mieste.

Poradie Tím/Mesto Čas
1. Reebok Spartan Team Slovakia 08:29:32
2. Yes We Can 09:51:07
3. Spartan Patriot Team Slovakia 10:38:45

Najbližšie tím Reebok Spartan Team Slovakia štartuje na preteku vo Vechci 2. 8. 2014.

Prečítajte si tiež:

Reebok Spartan Team Slovakia

Oficiálny slovenský tím pretekov Reebok Spartan Race s názvom Reebok Spartan Team Slovakia je najúspešnejší tím v strednej Európe. My v Sportrysy.sk sme hrdí na našich bežcov. Pozrite si zloženie tímu v nasledujúcom článku.

Kolekcia Reebok Spartan Race v Sportrysy.sk

Pozrite si našu kompletnú ponuku oblečenia a obuvi navrhnutú špeciálne na prestížne preteky cez prekážky, Reebok Spartan Race. Celú kolekciu nájdete exkluzívne v predajniach Sportrysy a na eshope.

Peter Žiška všetkým rodičom: Lepšie zablatené dieťa ako...

Prečítajte si v exkluzívnom rozhovore, čo odkazuje Peter Žiška, úspešný reprezentant tímu Reebok Spartan Team Slovakia, ktorý Sportrysy.sk podporuje.