Petzl Micro Traxion P53

Obj. číslo: 5842002

Petzl Micro Traxion je najľahšia kladka s integrovaným blokantom. Využíva sa na vyťahovanie bremien, do kladkostrojov a na záchranu.

viac info

Pôvodne 79,95 €

Ušetríte 6,40 € (-8 %)

73,55 €

Popis tovaru

Ultra ľahká a malá kladka Petzl Micro Traxion s integrovaným blokantom. Váži iba 85 gramov a priemer kotúča je 25 mm. Kotúč je uložený na guličkových ložiskách a má účinnosť 91%. Vačka z nerezovej ocele funguje na namrznutých i znečistených lanách a je možné ju pomocou tlačidla vyradiť z činnosti a používať iba kladku. Micro Traxion je ideálny pomocník pre zostavenie kladkostroja pri vyťahovaní materiálu, záchranu z ľadovcovej trhliny alebo krátke výstupy po lane. Vďaka jej malej hmotnosti môže byť neustále po ruke na vašom úväze. Diagramy pre správne zakladanie laná sú vyryté vo vnútri na kladke.

 

- doporučený priemer lana: 8-11 mm

- pracovné zaťaženie: kladka 5 kN / pri použití s blokantom 2.5 kN

- hmotnosť: 85 g

 

 

Parametre

Určené pre laná o priemere 8 - 11 mm
Určené pre laná Textilné
Hmotnosť 85 g

Výrobca (Petzl)

Francúzsku firmu Petzl založil Ferdinand Petzl, ktorý už v 30. rokoch minulého storočia objavovoal jaskyne vo Francúzsku. Pri svojej vášni, speleológii, experimentoval s novými technikami vertikálych výstupov a vynašiel prelomové vybavenie. Pomôcky boli rýchlo aplikované do všetkých vertikálnych činností - horolezectva, alpinizmu, do pracovného sektora a záchrany vo výškach. Petzl sa svojou horolezeckou výstojou najvyššej kvality podieľa na všetkých dôležitých alpských a himalájskych dobrodružstvách. 

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Februárový výber