Petzl Attache 3D

Obj. číslo: 5841014

Nový model obľúbenej karabíny Petzl Attache. Táto verzia 3D sa vyznačuje rovnakou kompaktnosťou, no hmotnosť je o 25g nižšia.

viac info

Pôvodne 17,95 €

Ušetríte 1,45 € (-8 %)

16,50 €

Popis tovaru

Ultra ľahká karabína hruškovitého tvaru. Pôvodná mini HMS karabína bola inovovaná , aby bola ultra ľahká. Hmotnosť Attache 3D bola znížená na 55g odstránením prebytočného materiálu, pri dodržaní maximálnej pevnosti. Vďaka tvaru 3D si karabina zachovala univerzálnosť pôvodnej Attache, pričom sa znížila iba jej hmotnosť. Veľkosť trecích plôch s lanom bola optimalizovaná tak, aby sa zachovala plynulosť preklzu, a zároveň sa odstránil prebytočný materiál.

 

  • pevnosť pozdĺžna: 22 kN
  • pevnosť priečna: 7 kN
  • pevnosť s otvoreným zámkom: 6 kN
  • hmotnosť: 55 g

Parametre

Poistka zámku Šrúbovacia
Hmotnosť 55 g
Pevnosť pozdĺžna 22 kN
Pevnosť priečna 7 kN
Pevnosť s otvoreným zámkom 6 kN

Výrobca (Petzl)

Francúzsku firmu Petzl založil Ferdinand Petzl, ktorý už v 30. rokoch minulého storočia objavovoal jaskyne vo Francúzsku. Pri svojej vášni, speleológii, experimentoval s novými technikami vertikálych výstupov a vynašiel prelomové vybavenie. Pomôcky boli rýchlo aplikované do všetkých vertikálnych činností - horolezectva, alpinizmu, do pracovného sektora a záchrany vo výškach. Petzl sa svojou horolezeckou výstojou najvyššej kvality podieľa na všetkých dôležitých alpských a himalájskych dobrodružstvách. 

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Februárový výber