G3 Ion 85

Obj. číslo: 3034401

Výkonné, ľahké a intuitívne viazanie G3 Ion 85 vhodné pre freeride. 

 

viac info

Pôvodne 479,95 €

Ušetríte 24,00 € (-5 %)

455,95 €

Výhodná zostava:

Popis tovaru

Vďaka širokému uchyteniu viazania, jedinečnému zapínaniu a spoľahlivým brzdám vám G3 ION zaistí najlepší výkon v tom najľahšom prevedení. Ponúka efektivitu, skvelý prenos sily na lyžu aj skvelý dizajn vo svojej kategórii. 

 

  • široké dynamické čeľuste a umiestnenie tech pinu optimalizujú prenos energie a pohlcujú nárazy, zvyšujú torznú odolnosť viazania a lepšie prenášajú silu na kraje lyže
  • tlak vyvíjaný na pätku predstavuje veľké zlepšenie bezpečnosti a výkonu viazania, zabezpečuje neustály kontakt s pätou a konštantné vypínacie hodnoty pri prehnutí lyže a pri doskokoch
  • široká základňa lepšie prenáša silu na kraje a zvyšuje torznú odolnosť viazania, je o 33% širšie ako tradičné tech viazanie
  • materiál: eloxovaný hliník, plast
  • brzda: 85 mm
  • hmotnosť: 585 g (1/2 pár)

Parametre

Druh TLT
Hmotnosť viazania 585 g (1/2 pár)
Bezpečnostné vypínanie Päta
Vypínacie sily (DIN) 5-12

Výrobca (G3)

Spoločnosť G3 Genuine Guide Gear, ktorá sídli v Severnom Vancouveri, Canada, je nezávislým vlastníkom a prevádzkovateľom výrobných zariadení pre špičkových lyžiarov a nadšencov snowboardingu. Od vzniku prvej lavínovej sondy v roku 1995 pre vodcov, G3 zostala verná koreňom, navrhnovaním a výrobou inovatívnych, trvalých a spoľahlivých zariadení, ktorým môžu odborníci a nadšenci dôverovať.

Teraz s 20 ročnou históriou vedúcej k inováciam a vývojom nového produktu, G3 nespí na vavrínoch, a síce skupina užívateľov z lyžiarskej a snowboardovej komunity rastie ako z vody, zameranie spoločnosti zostáva rovnaké s trochou zábavy.

Inžinieri G3 sú vášniví lyžiari, ktorí nemajú záujem robiť produkty, ktoré sú len tak dobré ako iné značky na trhu, a tak hľadajú vylepšené riešenia a nové produkty.

Spoločnosť G3 sa zameriava na sortiment lyží, splitboardov, skialpinistických pásov, AT a telemarkových viazaní a lavínových bezpečnostných zariadení, kde sa snaží robiť nielen inovatívne, odolné a spoľahlivé zariadenia, ale príjemné a ľahko použiteľné.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Februárový výber