Singing Rock Lady Packet

Obj. číslo: 6793002

Singing Rock Lady packet je set pre začínajúce lezkyne. Obsahuje sedací úväz Nara, istiaci kýblik Shuttle, HMS karabínu a vrecko na magnézium Comic. 

viac info

Veľkosti:

Pôvodne 76,50 €

Ušetríte 6,15 € (-8 %)

70,35 €

Popis tovaru

Singing Rock Lady packet je univezrálny set pre všetky dievčatá a ženy, ktoré chcú začať, alebo už aktívne lezú. Set obsahuje: plne nastaviteľný dámsky úväz Nara, šrúbovaciu HMS karabínu Hypnos v čiernej farbe, istiacu a zlaňovaciu pomôcku Shuttle vhodnú pre dvojité, polovičné, ale aj jednoduché laná s priemerom 7,8 - 10,5 m a vrecko na magnézium Comic s ergonomickým tvarom.

 

Hmotnosť: 400g úväz Nara M, 65g kýblik Shuttle, 71g karabína Hypnos screw

 

Veľkosť / Obvod pásu / Obvod nohavičky

XS      55 - 65cm     45 - 50cm

S        60 - 70cm     50 - 55cm

M       65 - 75cm     55 - 60cm

L        70 - 80cm     60 - 65cm

XL      78 - 88cm     65 - 70cm

Parametre

Pohlavie Dámske
Počet spôn 3
Určenie Horolezectvo, Športové lezenie

Výrobca (Singing Rock)

Firma Singing Rock bola založená dvoma českými lezcami a ich belgickým obchodným partnerom v roku 1992, kde všetko začalo v garážovej firme. V priebehu niekoľkých rokov sa postupne vypracovala na jednu z predných svetových výrobcov s vyspelým a veľmi moderným technologickým parkom, ktorý sa špecializuje na lezecké vybavenia a produkty zabezpečujúce osoby pri práci vo výškach.

Sídlo firmy leží pod Krkonošmi, blízko Českého raja, kde sa nachádza úchvatné pieskovcové veže, ktoré sú vhodným prostredím pre testovanie produktov. Väčšina zamestnancov sú lezci a spolu s podporovanými lezcami a výškovými pracovníkmi dokážu testovať a zlepšovať lezecké vybavenie a rozvíjať jeho funkčnosť a kvalitu.

Dnes je Singing Rock známy v lezeckom svete, vyvíja a ponúka kompletné vybavenie, ako sú Via Ferrataprilby, úväzy, karabíny/HMS, slučky/laná, kladky/istítka/blokanty pre horolezcov, speleológov, pracovníkov vo výškach, hasičov alebo záchranárov.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Februárový výber