Petzl Quark U19 P2

Obj. číslo: 3510005

Petzl Quark je všestranný cepín pre lezenie v ľade a mixe. Stavebnicová konštrukcia umožňuje možnosť úpravy aj pre použitie pri turistike, alebo skialpinizme. 

viac info

Pôvodne 221,50 €

Ušetríte 17,75 € (-8 %)

203,75 €

Popis tovaru

Petzl QUARK je univerzálny cepín určený pre lezenie v ľade, v mixoch a zároveň aj pre turistiku a skialpinizmus. Stavebnicová konštrukcia ponúka možnosť úpravy pre akékoľvek použitie. Quark je vďaka dobrému vyváženiu ľahko ovládateľný. Ergonomický tvarovaná rukoväť sa dobre drží a zabezpečuje izoláciu pred chladom. Opierky ruky Griprest a Trigrest zaisťujú pohodlný a silný úchop s presnosťou záseku do ľadu. Hlava cepínu je rovnaká ako u cepínov Nomic a Ergo, čo umožňuje výmenu hrotov a doplnkov medzi týmito cepínmi. Pre zvýšenie hmotnosti hlavy a tým aj zlepšenie švihu je možné dokúpiť závažia.

 

- typ hrotu: ICE - typ T

- hmotnosť: 550 g

Parametre

Vymeniteľný hrot Áno
Hmotnosť 550 g

Výrobca (Petzl)

Francúzsku firmu Petzl založil Ferdinand Petzl, ktorý už v 30. rokoch minulého storočia objavovoal jaskyne vo Francúzsku. Pri svojej vášni, speleológii, experimentoval s novými technikami vertikálych výstupov a vynašiel prelomové vybavenie. Pomôcky boli rýchlo aplikované do všetkých vertikálnych činností - horolezectva, alpinizmu, do pracovného sektora a záchrany vo výškach. Petzl sa svojou horolezeckou výstojou najvyššej kvality podieľa na všetkých dôležitých alpských a himalájskych dobrodružstvách. 

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber