Dynafit Speedfit 28 black/yellow

Obj. číslo: 2230000355

Batoh SPEEDFIT 28 s integrovaným osvetlením pre večerné alebo nočné túry.

viac info

Pôvodne 139,95 €

Ušetríte 11,20 € (-8 %)

128,75 €

Popis tovaru

Výbava batohu SPEEDFIT 28 je nevyhnutná pre všetkých nadšencov skialpových túr, ktorí radi vyrazia na nočné výjazdy. Integrované LED svetlo zaisťuje lepšiu viditeľnosť na tmavých zjazdovkách. Okrem svetelnej LED diódy ovládanej batériou má batoh SPEEDFIT 28 rovnaké vlastnosti ako batoh Dynafit Speed 28.  Aj v tomto prípade obvodový zips zabezpečuje rýchly prístup, nakladanie a vykladanie hlavného priestoru. Anatomický strih, priedušné popruhy, systém zadného panelu so vzduchom a výškovo nastaviteľný hrudný popruh robia každú nočnú túru o niečo efektívnejšou. Štandardné funkcie, ako je bezpečnostný box prístupný z vonkajšej strany a samostatné oddelenie pre lopatku, sondu a vysielač s prijímačom, sú prirodzene tiež integrované do tohto modelu. Ak chcete balík používať v lete, jednoducho odpojte háčiky nosiča lyží. Dokonca aj držiak fliaš na prednom popruhu môže byť odpojený alebo pripojený podľa potreby.

 

  • Objem: 28 l 
  • Materiál: Honeycomb Superlight, Nylon 210 / D Ripstop, Hliník 
  • Systém nosenia: Ramenné popruhy (priedušné) 
  • Odvzdušnenie: Vložka na zadnej strane
  • Dodatočné priestory: Bezpečnostná schránka, vode-odpudivé vrecko 
  • Hmotnosť: 490 g 
  • Príslušenstvo: odnímateľný držiak na fľaše, odnímateľný systém držiakov lyží, obopínateľný držiak na helmu, integrované LED osvetlenie.

Parametre

Pohlavie Unisex
Objem 0- 29L
Použitie Skialp

Výrobca (Dynafit)

Značka Dynafit je určená pre ľudí, ktorí žijú horskými športmi. Firma si zakladá na starostlivej voľbe materiálov, výrobe a dôslednom testovaní. Pod značkou Dynafit nájdete topánky, viazanie, lyže a oblečenie na horolezectvo a skialp.

Vďaka spolupráci s top horolezcami má Dynafit náskok, pokiaľ ide o inováciu na trhu skialp. Či už je to najľahšie titánové viazanie, uhlíkové topánky alebo najľahšia ski-core technológia na trhu. Táto technická značka vždy predčí očakávania spotrebiteľov provokatívnym spôsobom. Zamestnanci Dynafitu žijú Dynafitom.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Aprílový výber