Black Diamond Traverse 145cm

Obj. číslo: 1510000085

Odolné skialpinistické paličky Black Diamond Traverse s celohliníkovou konštrukciou a FlickLock funkciou nastavenia dĺžky.

viac info

Vyberte farbu

Pôvodne 69,95 €

Ušetríte 5,60 € (-8 %)

64,35 €

Popis tovaru

Nastaviteľné paličky Black Diamond Traverse v celohliníkovej konštrukcií na zvládnutie celodňovej skialpovej túry. FlickLock® systém nastavenia dĺžky ponúka výrazne zlepšenie upínacích síl v nízkoprofilovej konštrukcií. Rukoväť a popruh z Touring Series poskytujú ľahkosť a ergonomický komfort.
 

  • Touring Series grip a popruh s plastovou sponou
  • FlickLock® systém nastavenia dĺžky
  • dĺžka: 95-145cm
  • 100mm košíky
  • hmotnosť: 585g

 

Materiál: 16 mm hliníková vrchná časť a 14mm hliníková spodná časť paličky

Parametre

Počet dielov Dvojdielne
Nastavovací systém Flick-lock
Maximálna výška 145 cm
Grip Gumený/Plastový

Výrobca (Black Diamond)

Black Diamond je o horolezectve a lyžovaní. Skúsenosti na skale, ľade a snehu pomáhajú pri vývoji kvalitného vybavenia.To, čo začalo na dvore pri kovadline a kladive v neskorších rokoch 1950, keď Yvon Chouinard začal ručne kovať skoby a predávať ich z kufra auta v Yosemitskom Valley, sa dnes rozrástlo v globálnu spoločnosť s pobočkami na troch kontinentoch. Black Diamond bol založený 1.decembra 1989, keby bol majetok Chouinarda kúpený skupinou bývalých zamestnancov firmy na čele s Petrom Metcalfom. Podnik sa presunul do Salt Lake City v Utahu, aby bol bližšie k horolezectvu a lyžovaniu. Spoločnosť sa dnes viac ako inokedy zaväzuje vytvoriť sľubnú budúcnosť pre všetkých horolezcov a lyžiarov po celom svete.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber