Black Diamond QuickDraw Tour Probe 280

Obj. číslo: 1510000092

Black Diamond Probe Tour 280 je celohlníková lavínová sonda, ktorá vyniká ľahkosťou, odolnosťou a jednoduchosťou použitia aj v hrubých rukaviciach.

viac info

Pôvodne 59,95 €

Ušetríte 4,80 € (-8 %)

55,15 €

Popis tovaru

Black Diamond Probe Tour 280 je ideálna na túry, s väčšou hrúbkou snehovej pokrývky. Sonda ponúka oproti konkurencii robustnejšie telo pri zachovaní nízkej hmotnosti. Vďaka tomu je možné so sondou pracovať plnohodnotne aj v hrubých rukaviciach.

 

  • protišmykový grip
  • dĺžka 280 cm
  • hmotnosť 342 g

 

Parametre

Dĺžka 280 cm
Hmotnosť 342 g

Výrobca (Black Diamond)

Black Diamond je o horolezectve a lyžovaní. Skúsenosti na skale, ľade a snehu pomáhajú pri vývoji kvalitného vybavenia.To, čo začalo na dvore pri kovadline a kladive v neskorších rokoch 1950, keď Yvon Chouinard začal ručne kovať skoby a predávať ich z kufra auta v Yosemitskom Valley, sa dnes rozrástlo v globálnu spoločnosť s pobočkami na troch kontinentoch. Black Diamond bol založený 1.decembra 1989, keby bol majetok Chouinarda kúpený skupinou bývalých zamestnancov firmy na čele s Petrom Metcalfom. Podnik sa presunul do Salt Lake City v Utahu, aby bol bližšie k horolezectvu a lyžovaniu. Spoločnosť sa dnes viac ako inokedy zaväzuje vytvoriť sľubnú budúcnosť pre všetkých horolezcov a lyžiarov po celom svete.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Februárový výber