Atomic Motion Xcruise 5S Grip W

Obj. číslo: 1010000143

Širšie dámske turistické bežky so šupinami 

viac info

Veľkosti:

Pôvodne 109,95 €

Ušetríte 22,05 € (-20 %)

87,90 €

Popis tovaru

Dámske bežky na klasickú techniku vhodné na rekreačné použitie a turistiku. V najširšom mieste majú až 55mm čo znamená že sú veľmi stabilné a použiteľné i vo voľnom teréne, no zmestia sa i do kvalitne reaznej stopy. Sú opatrené stúpacími šupinami, takže nieje potrebné použitie stúpacích voskov. Bežky majú od výroby predvŕtané diery pre rýchlu a jednoduchú montáž viazaní SNS a Prolink. Vďaka vysokej stabilite sú vhodné i pre začiatočníkov. Jedná sa o bežky s tvrdším jadrom, takže vzhľadom ku hmotnosti osoby ktorá bude bežkovať niesú potrebné príliš dlhé bežky.

 

  • Sklznica: So stúpacou šupinou 
  • Jadro: Densolite
  • Krojenie 55-49-52mm

 

Odporúčaná dĺžka lyží:

Váha bežkára (kg) Dĺžka bežiek (cm)
40-55 163
50-65 173

 

Ak si k týmto bežkám objednáte i viazanie a želáte si aby sme Vám ho NAMONTOVALI uveďte to prosím do poznámky pri objednávke aj s veľkosťou topánky ku ktorej viazanie prispôsobíme. MONTÁŽ VIAZANIA zrealizujeme BEZPLATNE

Parametre

Pohlavie Dámske
Druh Classic
Jadro Densolite
Krojenie (rozmery-mm) 55-49-52mm
Sklznica sklznica s integrovaným stúpacím pásom

Výrobca (Atomic)

Rakúska značka Atomic sa špecializuje na výrobu lyžiarskeho vybavenia - lyže, lyžiarky, palice, prilby a okuliare. Spoločnosť Atomic Austria GmBH bola založená v roku 1955 Aloisom Rohrmoserom a dnes ročne vyprodukuje 600 000 párov lyží. Spoločnosť sponzoruje vrcholových lyžiarov.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Augustový výber