Scarpa Maestrale RS New

Obj. číslo: 6810000011

Skialpinistické lyžiarky Scarpa Maestrale RS NEW sú dokonalou kombináciou ľahkosti a presnosti vedenia lyže a to hlavne pri freeride, ale aj pri bežnom ski touringu. Lyžiarky sú odvodené od modelu Maestrale, pričom si z nich zobrali to najlepšie a pridali zopár inovácii. Takto vznikla lyžiarka o 20 % tuhšia a len o 40 g ťažšia.

viac info

Pôvodne 548,95 €

Ušetríte 149,05 € (-27 %)

399,90 €

Popis tovaru

Scarpa Maestrale RS NEW je skialpová lyžiarka špeciálne navrhnutá ako dokonalá kombinácia ľahkosti a presnosti vedenia lyže. Z toho plynie možnosť použitia ako pre freeride, tak aj pre bežný ski touring. Už názov napovedá, že ide o model odvodený z osvedčenej lyžiarky Maestrale. Základným stavebným kameňom tejto lyžiarky je revolučný typ skeletu. Scarpa si vzala z pôvodnej Maestrale len to najlepšie a pridali ktomu niekoľko inovácií. Výsledkom je topánka o 20% tuhšia a iba o 40gramov ťažšia.

  • Kompatibilné s TLT
  • Quick Step-In Insert
  • Alpine Axial Technology 
  • Hmotnosť: 1570g / 27.0 MP

Parametre

Pohlavie Pánske
Rozsah tvrdosti (Flex Index) 100 a viac
Počet praciek 4
Flex Index 120
Hmotnosť 1570 g
Kompatibilita s TLT Áno

Výrobca (Scarpa)

Talianska firma Scarpa bola založená už v roku 1938, kedy bola založená asociácia obuvníkov "Società Calzaturieri Asolini Riuniti Pedemontana Anonima". Neskôr v päťdesiatych rokoch bola rodinou Parisotto založená obuvnická firma SCARPA, ktorá niesla vo svojom mene skratku tejto asociácie. Scarpa svoje remeselné nadanie, ambície a intuíciu premenila na kvalitné pracovné a horské turistické topánky. Firma získala v osemdesiatych rokoch mnoho ocenení, napríklad za prvé alpské lyžiarky Scarpa a prvé telemarkové lyžiarky.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Novembrový výber