Pieps Bivy Bag Double

Obj. číslo: 5990001

Multifunkčné bivakovacie vrece Pieps Bivy Bag Double je základom výstroje ľudí, ktorí sa pohybujú v horách.

viac info

79,95 €

Popis tovaru

Pieps Bivy Bag je základnou časťou výstroje pre ľudí pohybujúcich sa v horách. V prípade nepriaznivého počasia môže zachrániť život. Pieps bivy sa jednoducho zloží, je malý na prepravu a ponúka široké možnosti využitia. Na vnútornej strane je potiahnutý striebornou vrstvou. Na vonkajšej strane sú vytlačené núdzové sinály. Bivy bag je možné v obale použiť aj ako podložku na sedenie.

 

  • Rozmery: 190 x 138 cm
  • Rozmery po zbalení: 24 x 8 x 8 cm
  • Rozmery podložky na sedenie: 30 x 24 x 3 cm
  • Hmotnosť: 520 g

Parametre

Výrobca (Pieps)

Značka Pieps začína svoj výskum a vývoj v roku 1967. Úlohou je bezpečnosť počas Vášho zimného dobrodružstva na horách už vyše 45 rokov odkedy sa venuje vývoju a výrobe lavínových vyhľadávačov. Svoje produkty poskytuje skoro po celom svete (Európa, Ázia, Kanada, Severná Amerika, Austrália).

Značka Pieps umožňuje maximálnu podporu v rôznych oblastiach použitia, všetky produkty zabezpečujú v praktickom použití s najnovšími technológiami kvalitu a spoľahlivosť. Pre čo najväčšiu bezpečnosť svojich zákazníkov Pieps poskytuje rôzne bezpečnostné produkty ako sú lavínové vyhľadávače, lavínové sondy, lopaty, lekárničky, batohy aj s vzduchovým vankúšom a doplnky. 

 

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Januárový výber