Petzl Spirit Express New 17 cm

Obj. číslo: 5843011

Nová verzia jedného z najpoužívanejších expresov Petzl Spirit sa vyznačuje robustnou konštrukciou, dlhou životnosťou zámkov a hmotnosťou 100 g. Vhodný ako pre skalkárov, tak aj do hôr.

viac info

Pôvodne 20,70 €

Ušetríte 1,70 €

19,00 €

Popis tovaru

Ergonomický expreskový set zložený z karabín Spirit s rovnou a prehnutou západkou a zo šitej popruhovej slučky v dĺžke 17 cm. Ideálny nie len na skalky, ale aj do hôr. Vďaka chrániču String ostáva karabína s prehnutým zámkom v správnej polohe a koniec slučky je chránený voči oderu.

- pevnosť pozdĺžna: 23 kN

- pevnosť priečna: 9 kN

- pevnosť s otvoreným zámkom: 8 kN

- hmotnosť: 100 g

Parametre

Poistka zámku Nie
Hmotnosť 100 g
Pevnosť pozdĺžna 23 kN
Pevnosť priečna 9 kN
Pevnosť s otvoreným zámkom 8 kN

Výrobca (Petzl)

Francúzsku firmu Petzl založil Ferdinand Petzl, ktorý už v 30. rokoch minulého storočia objavovoal jaskyne vo Francúzsku. Pri svojej vášni, speleológii, experimentoval s novými technikami vertikálych výstupov a vynašiel prelomové vybavenie. Pomôcky boli rýchlo aplikované do všetkých vertikálnych činností - horolezectva, alpinizmu, do pracovného sektora a záchrany vo výškach. Petzl sa svojou horolezeckou výstojou najvyššej kvality podieľa na všetkých dôležitých alpských a himalájskych dobrodružstvách. 

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

Jana, 11. 7. 2016

vrele doporučujem

+ som maximálne spokojná so sortimentom, značkou,kvalitou,cenou,prístupom majiteľa a poradenstvom od zamestnancov obchodu, Ďuri z eshopu je poradca pre všetko a má trpezlivosť na moje požiadavky. Aj pán od batohov z Námestia je super, všetky batohy po porade s ním slúžia nad očakávanie,pri nakupovaní trávim aj hodiny v obchode a nielen nakúpim ale odchádzam z predajne aj múdrejšia, a bohatšia o nové poznatky.

- neviem o slabinách

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Októbrový výber