Ocún Chalk Dose

Obj. číslo: 6590005

Ocún Chalk Dose je magnézium v uzatvárateľnom plastovom obale, ktoré slúži na udržanie suchých rúk počas lezenia alebo gymnastiky.

viac info

Pôvodne 4,90 €

Ušetríte 0,40 € (-8 %)

4,50 €

Popis tovaru

Magnézium Ocún Chalk Dose slúži pre udržanie suchých rúk a zlepšenie trenia. Určené na lezenie, gymnastiku a pod. Balené v uzatvárateľnom plastovom obale.

 

Hmotnosť: 125g

Parametre

Výrobca (Ocún)

Cesta značky OCÚN, ktorej názov vychádza z pieskovcových veží Českého raja, začala pred viac ako dvadsiatimi piatimi rokmi, v malej dielni, odkiaľ sa spoločnosť, vďaka svojej vášni k lezeniu a snahe po neustálom zlepšovaní sa , prepracovala až k firme, ktorá si získala rešpekt lezcov po celom svete.

Na základe vlastných ciest, skúseností kamarátov a miestnych lezcov, prichádza zakladateľ Pavel Hendrych so špeciálnym dizajnom lezeckých topánok, postupne sú vylepšované funkčné prvky lezeckého vybavenia, a súčasne i lezeckého oblečenia. V spolupráci s koncovými užívateľmi a profesionálmi je vytvorená profesionálna rada lezeckých produktov, ktorej inovácie zvyšujú predovšetkým ich bezpečnosť, odolnosť a komfort. 

 

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

batoh, 24. 1. 2017

spkojnosť

+ cena dostupnosť serióznosť

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Májový výber