Cube Thermo Cyklofľaša 0,65l sivá

Obj. číslo: 2064181

Termo fľaša na bicykel Cube s rýchlootvorom pre rýchle napitie a ochranným krytom udrží nápoje teplé či studené.

viac info

Pôvodne 14,95 €

Ušetríte 1,20 € (-8 %)

13,75 €

Popis tovaru

Termo cyklofľaša Cube je ideálna na studené i teplé nápoje. Fľaša dokáže udržať optimálnu teplotu nápoja po dobu cca 2 hodín. Fľaša je vyrobená v Európe z vysoko kvalitných materiálov. Má veľký otvor pre optimálne plnenie i čistenie. 

 

- veľký otvor

- rýchlootvor pre rýchle napitie

- priehľadný ochranný kryt

- objem 0,6l

- hmotnosť 175 g

- sivá farba

 

Materiál: 100% polyetylén

Parametre

Objem 0,65 l

Výrobca (Cube)

Značka Cube - to sú vlastné nápady, vlastný vývoj a nezávislé a najefektívnejšie riešenia bicyklov. Náskok pred konkurenciou si Cube buduje efektívnymi a inovatívnymi technickými riešeniami, prepracovanou kinematikou pruženia a nezameniteľným dizajnom svojich bicyklov. Značka Cube bola založená v roku 1993 v Bavorsku a dnes zamestnáva vo vývoji, výrobe a predaji viac ako 300 zamestnancov. Cube je dnes vďaka množstvu spokojných zákazníkov lídrom na európskom trhu v segmente horských a cestných bicyklov strednej a vyššej triedy.

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

PeMi, 13. 12. 2016

Obchod predáva kvalitné výrobky častokrát overované v teréne aj profesionálmi, personál vie odborne poradiť, pri určitých druhoch tovaru je poskytnutý záručný alebo aj pozáručný servis. V obchode nakupujem práve vtedy, keď hľadám kvalitu a nehľadím iba na cenu, no aj pri nej sa dajú využiť výhodné zľavy.

+ rozsiahly sortiment tovaru výrobky v profi-kvalite personál vie čo predáva a vie poskytnúť kvalitné poradenstvo záručný aj pozáručný servis

- -

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Aprílový výber