CT ICE Automatic

Obj. číslo: 2150002

Climbing Technology Ice Automatic sú turistické mačky s automatickým systémom upínania. Upínanie si vyžaduje použitie špeciálnej topánky, alebo lyžiarky.

viac info

Pôvodne 96,90 €

Ušetríte 7,80 € (-8 %)

89,10 €

Popis tovaru

Mačky ICE Automatic sú vyrobené z vysoko kvalitnej ocele. Majú dvanásť dlhých a pevných hrotov, ktoré zabezpečia dobrú priľnavosť v čerstvom aj zamrznutom snehu. Širší profil v prostrednej časti zvyšuje stabilitu počas pohybu. Mačky majú rýchloupínacie viazanie. Použiteľné len s veľmi pevnými topánkami s drážkou na špičke i päte. Sú vhodné pre turistiku na ľadovcoch, vysokohorskú turistiku i skialpinizmus a pod. Použité materiály sú veľmi odolné ako na mechanické poškodenia tak na veľmi nízke teploty. Mačky sú dodávané vrátane "Anti bootu" (snehových vyhadzovačov) a transportného obalu.

 

- veľkosť topánky UK 36 - 46

- hmotnosť: 1038 g

Parametre

Upínanie Automatické
Materiál Oceľ
Hmotnosť 1038 g

Výrobca (Climbing Technology)

Climbing Technology je značka talianskej spoločnosti Aludesign s viac ako 25 ročnou históriou a tradíciou spracovania produktov pre všetky vertikálne aktivity ako alpské lezenie a horolezectvo, výškové práce a záchranárstvo. Bezpečnosť produktov Climbing Technology je garantovaná bohatými skúsenosťami, know-how, inováciami a certifikátom kvality podľa normy ISO 9001:2008. 

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Decembrový výber