Black Diamond Stinger Crampon

Obj. číslo: 1512021

Black Diamond Stinger sú lezecké mačky s monohrotom určené primárne na dry tooling, ťažké mixové lezenie a ľadopády najvyššej obtiažnosti.

viac info

Pôvodne 179,95 €

Ušetríte 14,40 € (-8 %)

165,55 €

Popis tovaru

Black Diamond Stinger sú dizajnované tak aby si poradili s najťažšími zimnými mixovými cestami. Jednoduchá a ľahká konštrukcia vyrobená z nehrdzavejúcej ocele ponúka výhody v podobe vymeniteľného predného hrotu a asymetrického dizajnu. Tenký drôt v prednej a zadnej časti má na svedomí presné uchytenie mačky na topánke. Tenký profil ponúka nízku hmotnosť a vysoký výkon.

 

  • vymeniteľný predný monohrot
  • asymetrický dizajn
  • nízky profil pre väčšiu citlivosť a nižšiu hmotnosť
  • ABS antisnow podložky proti nabaľovaniu snehu
  • hmotnosť / pár: 960g
  • veľkosť 36 – 46

Parametre

Upínanie Automatické
Materiál Oceľ
Hmotnosť 960 g

Výrobca (Black Diamond)

Black Diamond je o horolezectve a lyžovaní. Skúsenosti na skale, ľade a snehu pomáhajú pri vývoji kvalitného vybavenia.To, čo začalo na dvore pri kovadline a kladive v neskorších rokoch 1950, keď Yvon Chouinard začal ručne kovať skoby a predávať ich z kufra auta v Yosemitskom Valley, sa dnes rozrástlo v globálnu spoločnosť s pobočkami na troch kontinentoch. Black Diamond bol založený 1.decembra 1989, keby bol majetok Chouinarda kúpený skupinou bývalých zamestnancov firmy na čele s Petrom Metcalfom. Podnik sa presunul do Salt Lake City v Utahu, aby bol bližšie k horolezectvu a lyžovaniu. Spoločnosť sa dnes viac ako inokedy zaväzuje vytvoriť sľubnú budúcnosť pre všetkých horolezcov a lyžiarov po celom svete.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Decembrový výber