Black Diamond Gizmo powell blue

Obj. číslo: 1510000069

Čelovku Black Diamond Gizmo oceníte hlavne v domácnosti, aute, pri táborení, ale aj pri ľahkých nočných výletoch, kde postačuje osvetlenie blízkeho okolia. Inovovaný je nielen dizajn, ale aj funkcie. 

viac info

Vyberte farbu

Pôvodne 21,95 €

Ušetríte 1,80 € (-8 %)

20,15 €

Popis tovaru

Čelová lampa Black Diamond Gizmo ponúka štíhly inovovaný dizajn a zosilnenú konštrukciu. Je ideálna na domáce práce, táborenie alebo ľahké nočné výlety kde postačuje osvetlenie blízkeho prostredia. Poskytuje maximálnu svietivosť až 90 lúmenov, tlmené svietenie a režim blikania. Napájanie je zabezpečené dvoma AAA batériami. V IP rebríčku vodeodolnosti má čelovka Black Diamond Gizmo hodnotenie IPX 4, čo je odolnosť voči striekajúcej vode z akéhokoľvek uhla.

 

  • maximálny výkon: 90 lm
  • maximálny dosvit: 30 m
  • maximálna doba svietenia: 110 h
  • hmotnosť: 50 g

Parametre

Výrobca (Black Diamond)

Black Diamond je o horolezectve a lyžovaní. Skúsenosti na skale, ľade a snehu pomáhajú pri vývoji kvalitného vybavenia.To, čo začalo na dvore pri kovadline a kladive v neskorších rokoch 1950, keď Yvon Chouinard začal ručne kovať skoby a predávať ich z kufra auta v Yosemitskom Valley, sa dnes rozrástlo v globálnu spoločnosť s pobočkami na troch kontinentoch. Black Diamond bol založený 1.decembra 1989, keby bol majetok Chouinarda kúpený skupinou bývalých zamestnancov firmy na čele s Petrom Metcalfom. Podnik sa presunul do Salt Lake City v Utahu, aby bol bližšie k horolezectvu a lyžovaniu. Spoločnosť sa dnes viac ako inokedy zaväzuje vytvoriť sľubnú budúcnosť pre všetkých horolezcov a lyžiarov po celom svete.

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

Lubkle, 20. 1. 2017

v tomto obchode nakupujem, lebo mám dobré skúsenosti s kvalitou tovaru, aj odborným s prístupom zo strany personálu

+ - v tomto obchode som vždy kúpila kvalitný tovar

- - snowboardové topánky sme museli meniť, lebo nesedela veľkosť, zišla by sa podrobnejšia tabuľka veľkostí, tak ako je to pri oblečení

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Aprílový výber