Beal Booster 9,7 Dry Cover 60 m

Obj. číslo: 1539004

Vynikajúce lano pre zdatných horolezcov s vysokými ambíciami. V pomere hmotnosti, pevnosti a odolnosti je takmer neprekonateľné.

viac info

Pôvodne 151,90 €

Ušetríte 12,20 € (-8 %)

139,70 €

Popis tovaru

Kompaktné, mäkké a veľmi ľahké lano Beal Booster 9,7 Dry Cover 60 m, priekopník prvých tenkých lán. Ponúka vnikajúcu pevnosť. Vhodné pre všetkých skúsených lezcov. Vynikajúcim kompromis váhy, ovládateľosti a pevnosti. Vyznačuje sa nízkou rázovou silou a veľkým počtom zachytených pádov.

 

- priemer: 9,7 mm

- impregnácia opletu: DRY COVER

- rázová sila: 7,3 kN

- počet pádov: 8

- pád cez ostrú hranu: áno

- predlženie pri prvom páde: 38 %

- posuv opletu: 41 %

- hmotnosť / 1 m: 63 g

Parametre

Druh Jednoduché
Hrúbka 9,7 mm
Rázová sila 7,3 kN
Počet pádov 8
Hmotnosť 63 g/m

Výrobca (Beal)

Beal je malý rodinnný podnik zamestnávajúci 45 ľudí, nachádzajúci sa vo Vienne, vo Francúzsku. Výroba lán Beal je poznamenaná vášňou a výskumom, pod ktorú sa podpísali Yannick Seigneur a Patrick Edlinger. Značka bola v centre zmien v praxi lezenia od 80 rokov. Aj ked je Beal svojou veľkosťou skromný, kvalifikuje sa medzi popredných svetových výrobcov lezeckých a bezpečnostných lán. Ročne sa vyvezie 8.000.000m lana z priestoru Vienne a sú distribuované do 40 rôznych krajín. Na výrobe lán spolupracuje Beal Lab tím, ktorý je tvorený horolezcami a ľudmi Beal labu. To je to, čo umožňuje predvídať zmeny a byť naladený na potreby horolezcov.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Decembrový výber