Vaude Wizard 24+4 hydro blue/ royal

Obj. číslo: 7860000141

Vaude Wizard 24+4 je stredne veľký batoh s jednoducho nastaviteľným chrbtovým systémom pre turistiku, alebo denné používanie.

viac info

Vyberte farbu

Pôvodne 94,95 €

Ušetríte 7,60 € (-8 %)

87,35 €

Popis tovaru

Stredne veľký batoh Vaude Wizard 24+4 pre turistiku, alebo denné používanie. Jednoducho nastaviteľný chrbtový systém reguluje napnutie sieťky tak, že si môžete zvoliť väčšiu ventiláciu, alebo lepšie prilnutie k telu. F.L.A.S.H. systém umožňuje jednoducho nastaviť dĺžku ramenných popruhov podľa výšky postavy. Užívateľov poteší aj možnosť rozšírenia hlavnej komory batohu o 4 litre. Do typickej výbavy turistických batohov patria pútka pre uchytenie trekkingových palíc. 

 

  • Hmotnosť: 1015 g
  • Objem: 28 L
  • Rozmery: 48 x 30 x 27 cm
  • Nosnosť: 3 - 8 kg

Parametre

Pohlavie Unisex
Objem 0- 29L
Vývod na hydrovak Áno
Obsahuje pláštenku Áno
Použitie Turistika, bežné nosenie
Možnosť upnutia lyží Nie
Oddelená spodná komora Nie
Hmotnosť 1015 g
Odvetraný chrbtový systém Áno

Výrobca (Vaude)

Nemecká značka Vaude je rodinný podnik dodávajúci kvalitné outdoorové oblečenie a vybavenie v segmentoch horské športy, cyklistika a tašky. Značka si uvedomuje svoju spoločenskú zodpovednosť a zodpovednosť za životné prostredie. Od roku 2001 dodržiava prísne bezpečnostné pravidlá bluesign pri textilnej výrobe. Spoločnosť ako prvá outdoorová firma získala certifikát EMAS a má ambíciu stať sa najekologickejším dodávateľom v európe.

Heslo značky: "The Spirit of Mountain Sports"

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Februárový výber