Therm-a-rest Z- Lite Sol

Obj. číslo: 7242001

Therm-a-rest Z-Lite je penová karimatka vhodná pre horolezectvo a bežné používanie. Karimatka je odolná a má výborné izolačné vlastnosti.

viac info

Pôvodne 49,95 €

Ušetríte 4,00 € (-8 %)

45,95 €

Popis tovaru

Karimatka vhodná pre horolezectvo, pobyt v púšti, alebo bežné používanie. Odolná, veľmi ľahká pena s uzavretými bunkami výborne izoluje, výčnelky zaručujú mäkkosť a priehlbinky zadržujú teplý vzduch. Naviac alumíniová vrstva zvyšuje tepelnú izoláciu. Harmonikové skladanie zabezpečí minimálny objem zloženej karimatky. Ideálna voľba pri pobytoch v odľahlých miestach, kde samonafukovacím karimatkám hrozí poškodenie alebo prepíchniutie.

 

Rozmery: 183 x 51 x 2 cm

Rozmery v zbalenom stave: 51 x 13 x 14 cm

Parametre

Druh Penová
Rozmery 51x183cm
Hrúbka 2cm
Hmotnosť 410g

Výrobca (Therm-a-Rest)

Značka špeciálne zameraná na výrobu kvalitných spacákov. Už od roku 1972 sa na výrobe a testovaní podieľajú špičkoví inžinieri a outdooroví nadšenci. Pod značkou Therm a Rest nájdete tiež kvalitné samonafukovacie matrace. Heslo značky: "The Best Nights in the Outdoors"

Obmedzená doživotná záruka sa vzťahuje na švy, výplň a nafukovací systém. Nevzťahuje sa iba na prerezanie ale iné mechanické poškodenie karimatky. Karimatku môžete reklamovať bez bločku kdekoľvek na svete (nieje však možná okamžitá výmena priamo na predajni)

 

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber