Therm-a-Rest Trail Scout large sivá

Obj. číslo: 7244403

Samonafukovacia karimatka Therm-a-Rest Trail Scout, vhodná pre začínajúcich turistov, ktorí hľadajú karimatku s väčším pohodlím ako ponúka penová karimatka.

viac info

Vyberte farbu

Pôvodne 74,80 €

Ušetríte 6,00 € (-8 %)

68,80 €

Popis tovaru

Karimatka Therm-a-Rest Trail Scout je ideálna voľba pre začínajúcich turistov a milovníkov kempingu, ktorí chcú vymeniť penovú karimatku za vyšší model a vyskúšať si pohodlnejšie spanie. Trail Scout je o 25% silnejšie a ponúka vyššiu tepelnú izoláciu a pohodlie. Tento inovovaný model je tiež ľahší oproti pôvodnej verzii.


 
- tepelný koeficient: 3,4 R
- rozmery: 63cm x 196 cm x 2,5cm
- rozmery v zabalenom stave: 33 x 14 cm
- hmotnosť: 860 g

Parametre

Druh Samonafukovacia
Rozmery 63x196cm
Hrúbka 2,5cm
Hmotnosť 860g

Výrobca (Therm-a-Rest)

Značka špeciálne zameraná na výrobu kvalitných spacákov. Už od roku 1972 sa na výrobe a testovaní podieľajú špičkoví inžinieri a outdooroví nadšenci. Pod značkou Therm a Rest nájdete tiež kvalitné samonafukovacie matrace. Heslo značky: "The Best Nights in the Outdoors"

Obmedzená doživotná záruka sa vzťahuje na švy, výplň a nafukovací systém. Nevzťahuje sa iba na prerezanie ale iné mechanické poškodenie karimatky. Karimatku môžete reklamovať bez bločku kdekoľvek na svete (nieje však možná okamžitá výmena priamo na predajni)

 

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber