Therm-a-Rest Trail Pro Regular poppy

Obj. číslo: 7240000001

Therm-a-Rest Trail Pro Regular je samonafukovacia karimatka. Ide o ľahkú karimatku, ktorej spodná strana je odolná proti prepichnutiu a znečisteniu, vrchná strana je opatrená protiskĺzovou úpravou.

viac info

Pôvodne 102,95 €

Ušetríte 8,25 € (-8 %)

94,70 €

Popis tovaru

Samonafukovacia karimatka Therm-a-rest Trail Pro Regular je ľahká a odolná karimatka pre akúkoľvek príležitosť. Jedinečne perforovaná pena z nej robí jednu z najľahších karimatiek vo svojej kategórií. Spodná strana je odolná proti prepichnutiu a znečisteniu, vrchná strana je opatrená protiskĺzovou povrchovou úpravou.

 

  • tepelný koeficient: 4,0R
  • rozmery: 51 cm x 183 cm x 5 cm
  • rozmery v zabalenom stave: 28 cm x 17 cm
  • materiál: 75d Polyester
  • hmotnosť: 1000 g

Parametre

Druh Samonafukovacia
Rozmery 51x183cm
Hrúbka 5cm
Hmotnosť 1000g

Výrobca (Therm-a-Rest)

Značka špeciálne zameraná na výrobu kvalitných spacákov. Už od roku 1972 sa na výrobe a testovaní podieľajú špičkoví inžinieri a outdooroví nadšenci. Pod značkou Therm a Rest nájdete tiež kvalitné samonafukovacie matrace. Heslo značky: "The Best Nights in the Outdoors"

Obmedzená doživotná záruka sa vzťahuje na švy, výplň a nafukovací systém. Nevzťahuje sa iba na prerezanie ale iné mechanické poškodenie karimatky. Karimatku môžete reklamovať bez bločku kdekoľvek na svete (nieje však možná okamžitá výmena priamo na predajni)

 

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber