Therm-A-Rest Ridge Rest Solite Regular

Obj. číslo: 7241002

Therm-A-Rest Ridge Rest Solite je penová karimatka určená na celosezónne využitie. Karitmaka je rebrovitého tvaru, ktoré zvyšuje mäkkosť a izolačné vlastnosti.

viac info

Pôvodne 32,95 €

Ušetríte 2,65 € (-8 %)

30,30 €

Popis tovaru

Therm-A-Rest Ridge Rest Solite je určená pre celosezónne využitie. Rebrovanie zvyšuje mäkkosť a drážky zlepšujú izolačné vlastnosti. Nová hliníková vrstva odráža teplo a chlad a zvyšuje až o 13% tepelnú izoláciu. Vrstva hliníka zvyšuje aj odolnosť materiálu voči oderu. Je veľmi odolná, navrhnutá pre 3 sezónne použitie.

 

- typ: penová karimatka
- rozmery: 51 cm x 183 cm x 1,5 cm
- rozmery v zabalenom stave: 51 cm x 22 cm
- materiál: polyethylene
- farba: strieborná / svetlo zelená
- hmotnosť: 400 g

Parametre

Druh Penová
Rozmery 51x183cm
Hrúbka 1,5cm
Hmotnosť 400g

Výrobca (Therm-a-Rest)

Značka špeciálne zameraná na výrobu kvalitných spacákov. Už od roku 1972 sa na výrobe a testovaní podieľajú špičkoví inžinieri a outdooroví nadšenci. Pod značkou Therm a Rest nájdete tiež kvalitné samonafukovacie matrace. Heslo značky: "The Best Nights in the Outdoors"

Obmedzená doživotná záruka sa vzťahuje na švy, výplň a nafukovací systém. Nevzťahuje sa iba na prerezanie ale iné mechanické poškodenie karimatky. Karimatku môžete reklamovať bez bločku kdekoľvek na svete (nieje však možná okamžitá výmena priamo na predajni)

 

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Februárový výber