Therm-A-Rest ProLite Regular

Obj. číslo: 7240000002

Therm-a-Rest ProLite je najľahšia samonafukovacia karimatka, ktorá je vhodná na turistiku alebo horolezecké výpravy, kde je potrebná nízka hmotnosť a vysoká odolnosť.

viac info

Pôvodne 99,95 €

Ušetríte 8,00 € (-8 %)

91,95 €

Popis tovaru

Samonafukovacia karimatka Therm-a-Rest ProLite Regular je najkompaktnejšia ultraľahká karimatka. Karimatka je vďaka svojej konštrukcií super ľahká a vďaka svojmu strihu je v zbalenom stave malá. Je ideálnym spoločníkom na horolezecké aj pešie výpravy, kde je potrebné skĺbiť nízku hmotnosť s vysokou odolnosťou.

 

  • tepelný koeficient: 2,4R
  • rozmery: 51 cm x 183 cm x 2,5cm
  • rozmery v zabalenom stave: 28 cm x 10 cm
  • materiál: 50d mini Hex Rip Polyester
  • hmotnosť: 510 g

Parametre

Druh Samonafukovacia
Rozmery 51 x 183 cm
Hrúbka 2,5 cm
Hmotnosť 510 g

Výrobca (Therm-a-Rest)

Značka špeciálne zameraná na výrobu kvalitných spacákov. Už od roku 1972 sa na výrobe a testovaní podieľajú špičkoví inžinieri a outdooroví nadšenci. Pod značkou Therm a Rest nájdete tiež kvalitné samonafukovacie matrace. Heslo značky: "The Best Nights in the Outdoors"

Obmedzená doživotná záruka sa vzťahuje na švy, výplň a nafukovací systém. Nevzťahuje sa iba na prerezanie ale iné mechanické poškodenie karimatky. Karimatku môžete reklamovať bez bločku kdekoľvek na svete (nieje však možná okamžitá výmena priamo na predajni)

 

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Februárový výber