Platba

Kategórie
 
 
 
 
 

Spôsoby platby

Ktorý spôsob platby Vám vyhovuje najviac? Platba na dobierku, na bankový účet alebo online prostredníctvom bezpečnej služby Besteron. Pozrite si podrobné podmienky, výhody a ceny týchto služieb. 

 

 

Dobierka (platba pri prevzatí tovaru)

Za tovar zaplatíte pri jeho doručení priamo prepravcovi. Vždy si prosím pripravte potrebný obnos, urýchlite tým predanie zásielky. Cena dobierky (v hotovosti)  je 1,0 Eur a cena platby kartou kuriérovi je 0,50 Eur.  

 


 

Bankový prevod 

Tovar posielame po prijatí penazí na náš účet. Tento spôsob úhrady je zdarma.Tovar je pri jeho preberaní na predajni

 


 

Okamžitý bankový prevod - BESTERON

Veľmi rýchly spôsob platby pre majiteľov účtov v slovenských bankách, ktorí využívajú internet banking. Nemusíte mať u seba hotovosť ani vyberať z bankomatu, stačí použiť váš účet a tovar zaplatiť on-line. Po dokončení objednávky a kliknutí na logo banky, budete presmerovaní na stránky vašej banky pre dokončenie platby. 

 


 

Online platba kartou 

Rýchla a bezpečná platba platobnou kartou cez internet. Objednávka pri platbe kreditnou alebo debetnou kartou prostredníctvom platobnej brány BESTERON, sa uhradí po dokončení transakcie. Pri platbe na bráne BESTERON budete zadávať šestnásťmiestne číslo karty, dátum expirácie a CVC/CVV kód. Všetky tieto údaje máte na karte. Nemusíte sa obávať, prenos informácií je šifrovaný a teda úplne bezpečný.

 


 

Platba v hotovosti na predajni 

Tovar je pri jeho osobnom preberaní na predajni možné hradiť v hotovosti (cash). Úhradu v hotovosti je možné vykonať iba v eurách a podla zákona č. 394/2012 Z. z. o obmedzení platieb v hotovosti nesmie prijímaná hotovosť presiahnuť 5000€ s DPH.

Táto možnosť neplatí pre odberné miesto Yak&Rysy Bratislava!

 


 

Platba kartou na predajni

Tovar je pri jeho preberaní na predajni možné uhradiť platobnou kartou. Platobné karty JCB, Diners, American Express neakceptujeme, platbu je možné vykonať iba kartami VISAVISA ElectronMasterCard alebo Maestro. Bezpečnosť platby je garantovaná použitím technológie 3-D Secure, ktorá je podporovaná kartovými spoločnosťami VISA a MasterCard.

 


 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia