Doprava

Kategórie
 
 
 
 
 

Spôsoby dopravy

Čím viac ľudí, tým viac chutí. Vyberte si spôsob dopravy, ktorý Vám najviac vyhovuje.Pri objednávke si môžete zvoliť niektorú z nižšie uvedených možností prepravy tovaru. Nie všetky spôsoby dopravy sú dostupné pre všetky druhy tovaru alebo služieb.

 

Osobný odber

Tovar je možné vyzdvihnúť osobne u nás v predajniach, alebo v predajni Yak&Rysy Bratislava. 
Táto doprava je spoplatnená pre objednávky do 80€ sumou 1,5 €.

PredajňaYak&Rysy Bratislava slúži len ako odberné miesto. Tovar nie je totožný s ponukou eshopu a nieje možné tu preberať a vybavovať reklamácie!

Yak&Rysy - Za kasárňou 1, 831 03 Bratislava Tel.:  02/206 331 80

Otváracie hodiny Yak&Rysy 

Po - Pia: 10:00 - 19:00

So:           9:00 - 13:00

Ne:             zatvorené


 

Kuriér

Objednávky sú doručované prostredníctvom kuriérskej spoločnosti Slovak Parcel Service. Pri objednávke do 80 €  je táto doprava spoplatnená sumou 3 € s DPH.  Ak si zákazník zvolí platbu dobierkou (hotovosť) je potrebné si prirátať poplatok 1€ s DPH, pri platbe kartou kuriérovi SPS je poplatok 0,5€ s DPH. Pri objednávkach nad 80 € s DPH je doprava zdarma

Dodávanie zásielok je zabezpečované spolupracovníkmi spoločnosti SPS po prvé uzamykateľné dvere objektu na adrese príjemcu zásielky, prípadne po  vstupnú závoru areálu. Spolupracovník spoločnosti SPS nie je povinný doručiť zásielku na poschodie, k výťahu alebo do bytu. Dodanie zásielky môže byť pozastavené, ak je spolupracovník spoločnosti SPS povinný na príjemcu čakať, pokiaľ sa ten nenachádza na adrese/mieste doručenia, alebo príjemca nie je zastihnuteľný ani na tretí pokus, resp. zásielku odmietne prevziať. V takom prípade zásielka bude bez zbytočného odkladu vrátená odosielateľovi.


 

Slovenská pošta 

V rámci Slovenska odosielame tovar Slovenskou poštou. Cena prepravy pri platbe vopred je 3,5€ s DPH. Pri platbe na dobierku je doprava spoplatnená sumou 4,5€ s DPH.  Neplatí pre nadrozmerné balíky (bicykel, lyže, snowboard a pod.) , ktoré odosielame výlučne kuriérom SPS.

 


 

Doprava do Českej republiky

Po odoslaní objednávky Vám bude prepočítaná a zaslaná celková cena objednávky v CZK podľa aktuálneho kurzu NBS ku dňu objednávky.  Cena prepravy pri platbe vopred je 6,5€ s DPH. Pri platbe na dobierku je doprava spoplatnená sumou 7,5€ s DPH.

 


 

Doprava do zahraničia - Delivery and Payment Terms

Objednaný tovar Vám veľmi radi zašleme kdekoľvek si poviete. Poštovné musíme ale v tomto prípade riešiť individuálne podľa tarifu prepravcu. Objednávky do zahraničia je možné momentálne uhrádzať len bankovým prevodom.  Kúpna cena je splatná do 5 dní odo dňa prijatia záväznej objednávky s povinnosťou platby. 
Ceny za dopravu do jednotlivých krajín nájdete  TU

Ako postupovať:

  1. Vytvorte objednávku 
  2. Počkajte na mail, v ktorom Vám dáme vedieť výšku poštovného a pokyny k platbe.
  3. Zaplaťte prevodom na bankový účet 
  4. Čakajte kuriéra :-)

 

We will be happy to send you the ordered goods wherever you say. In this case we have to solve the postage individually according to the carrier's tariff. Orders abroad can be paid only by bank transfer. The purchase price is payable within 5 days. Prices for transport to particular countries you can find HERE.

Buying process :

  1. Make an order
  2. Wait for e-mail to let you know the shipping cost and payment instructions
  3. Pay by bank transfer 
  4. Wait for courier :-)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia