Singing Rock Versa II

Obj. číslo: 6793001

Inovatívny univerzálny sedací úväzok Versa II od firmy Singing Rock, ktorý je vhodný na lezenie po skalách, na umelej stene aj v horách

viac info

Veľkosti:

Pôvodne 61,95 €

Ušetríte 5,00 € (-8 %)

56,95 €

Popis tovaru

Prevedenie sedáku Singing Rock Versa II je kvalitné a moderné, je veľmi ľahký a komfortný. Vďaka unikátnej konštrukcii polstrovaných nohavičiek a pásu ho pri lezení skoro ani neucítite! Sedák Singing Rock Versa si aj veľmi rýchlo a ľahko nastavíte. Je totiž vybavený 3 skvelými sponami Rock & Lock a má aj vystužený naväzovací bod!  Singing Rock Versa II ďalej obsahuje 4 materiálová pútka s vysokou nosnosťou a 2 úchyty pre nosiče materiálu (plastové karabíny Porter). Gumičky na nohavičkách sú u úväzku Versa samozrejme ľahko odopínateľné. 

 

 

Veľkosť / Obvod pásu / Obvod nohavičky

XS-M     63 - 90 cm      45 - 58 cm

L-XXL    75 - 102 cm     55 - 68 cm

 

Parametre

Pohlavie Unisex
Počet spôn 3
Určenie Horolezectvo, Športové lezenie

Výrobca (Singing Rock)

Firma Singing Rock bola založená dvoma českými lezcami a ich belgickým obchodným partnerom v roku 1992, kde všetko začalo v garážovej firme. V priebehu niekoľkých rokov sa postupne vypracovala na jednu z predných svetových výrobcov s vyspelým a veľmi moderným technologickým parkom, ktorý sa špecializuje na lezecké vybavenia a produkty zabezpečujúce osoby pri práci vo výškach.

Sídlo firmy leží pod Krkonošmi, blízko Českého raja, kde sa nachádza úchvatné pieskovcové veže, ktoré sú vhodným prostredím pre testovanie produktov. Väčšina zamestnancov sú lezci a spolu s podporovanými lezcami a výškovými pracovníkmi dokážu testovať a zlepšovať lezecké vybavenie a rozvíjať jeho funkčnosť a kvalitu.

Dnes je Singing Rock známy v lezeckom svete, vyvíja a ponúka kompletné vybavenie, ako sú Via Ferrataprilby, úväzy, karabíny/HMS, slučky/laná, kladky/istítka/blokanty pre horolezcov, speleológov, pracovníkov vo výškach, hasičov alebo záchranárov.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber