Singing Rock Top

Obj. číslo: 6794034

Jednoduchý nepolstrovaný sedák Singing Rock Top pre zaistenie sa pri vysokohorskej turistike, ferratách, alebo pri skialpinizme. 

viac info

Pôvodne 30,95 €

Ušetríte 2,50 € (-8 %)

28,45 €

Popis tovaru

Sedací úväz Singing Rock Top pre via ferraty, hory a ľadovce. Pás ani nohavičky nie sú polstrované. Jednoduché nastavovanie pomocou troch spôn rock&lock. Naväzovacie oko je vystužené a farebne odlíšené pre bezpečné naviazanie. Na pravom poku je umiestnené materiálové pútko. Jedna univerzálna veľkosť pre akúkoľvek postavu.

 

  • V ponuke v čiernej a žltej farbe
  • Hmotnosť: 370 g

Parametre

Pohlavie Unisex
Počet spôn 3
Určenie Via Ferrata, Skialpinizmus, VHT

Výrobca (Singing Rock)

Firma Singing Rock bola založená dvoma českými lezcami a ich belgickým obchodným partnerom v roku 1992, kde všetko začalo v garážovej firme. V priebehu niekoľkých rokov sa postupne vypracovala na jednu z predných svetových výrobcov s vyspelým a veľmi moderným technologickým parkom, ktorý sa špecializuje na lezecké vybavenia a produkty zabezpečujúce osoby pri práci vo výškach.

Sídlo firmy leží pod Krkonošmi, blízko Českého raja, kde sa nachádza úchvatné pieskovcové veže, ktoré sú vhodným prostredím pre testovanie produktov. Väčšina zamestnancov sú lezci a spolu s podporovanými lezcami a výškovými pracovníkmi dokážu testovať a zlepšovať lezecké vybavenie a rozvíjať jeho funkčnosť a kvalitu.

Dnes je Singing Rock známy v lezeckom svete, vyvíja a ponúka kompletné vybavenie, ako sú Via Ferrataprilby, úväzy, karabíny/HMS, slučky/laná, kladky/istítka/blokanty pre horolezcov, speleológov, pracovníkov vo výškach, hasičov alebo záchranárov.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber