Singing Rock Shuttle

Obj. číslo: 6790004

Singing Rock Shuttle je istiaca a zlaňovacia pomôcka pre jednoduché, polovičné aj dvojité laná. Vhodná je ako pre skalkárov, tak aj pre lezenie v horách.

viac info

Pôvodne 17,50 €

Ušetríte 1,40 € (-7 %)

16,10 €

Popis tovaru

Istiaca a zlaňovacia pomôcka určená pre jednoduché, polovičné a dvojité laná. Zárezy v tvare V pre zvýšenie trenia lana. Jednoduchá manipulácia vďaka nákresom na tele pomôcky. Veľké oko pre zapnutie do istiaceho stanoviska, na druhej strane malé oko na uvoľnenie lana v zaťaženom stave pri istení zhora. Možnosť súčasného istenia dvoch druholezcov. Určené pre laná o priemere 7,8 – 10,5 mm.
 

  • hmotnosť: 65 g
  • materiál: dural

 

 

Parametre

Určené pre laná o priemere 7,8 - 10,5 mm
Určené pre laná Textilné
Hmotnosť 65 g

Výrobca (Singing Rock)

Firma Singing Rock bola založená dvoma českými lezcami a ich belgickým obchodným partnerom v roku 1992, kde všetko začalo v garážovej firme. V priebehu niekoľkých rokov sa postupne vypracovala na jednu z predných svetových výrobcov s vyspelým a veľmi moderným technologickým parkom, ktorý sa špecializuje na lezecké vybavenia a produkty zabezpečujúce osoby pri práci vo výškach.

Sídlo firmy leží pod Krkonošmi, blízko Českého raja, kde sa nachádza úchvatné pieskovcové veže, ktoré sú vhodným prostredím pre testovanie produktov. Väčšina zamestnancov sú lezci a spolu s podporovanými lezcami a výškovými pracovníkmi dokážu testovať a zlepšovať lezecké vybavenie a rozvíjať jeho funkčnosť a kvalitu.

Dnes je Singing Rock známy v lezeckom svete, vyvíja a ponúka kompletné vybavenie, ako sú Via Ferrataprilby, úväzy, karabíny/HMS, slučky/laná, kladky/istítka/blokanty pre horolezcov, speleológov, pracovníkov vo výškach, hasičov alebo záchranárov.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber