Singing Rock Osma 30 kN

Obj. číslo: 6794015

Klasická zlaňovacia osma Singing Rock. Pevnosť 30 kN.

viac info

Pôvodne 11,00 €

Ušetríte 0,90 € (-8 %)

10,10 €

Popis tovaru

Zlaňovacia osma tradičného overeného tvaru. Veľký rozsah použitia rôznych priemerov lán. Rôzne farebné prevedenia. Pohodlné zlaňovanie a zastavenie v danom bode (pohodlná aretácia). Efektívne rozptyluje teplo.

 

- pevnosť: 30 kN

- rôzne farebné varianty

- hmotnosť: 125 g

Parametre

Určené pre laná Textilné
Hmotnosť 125 g

Výrobca (Singing Rock)

Firma Singing Rock bola založená dvoma českými lezcami a ich belgickým obchodným partnerom v roku 1992, kde všetko začalo v garážovej firme. V priebehu niekoľkých rokov sa postupne vypracovala na jednu z predných svetových výrobcov s vyspelým a veľmi moderným technologickým parkom, ktorý sa špecializuje na lezecké vybavenia a produkty zabezpečujúce osoby pri práci vo výškach.

Sídlo firmy leží pod Krkonošmi, blízko Českého raja, kde sa nachádza úchvatné pieskovcové veže, ktoré sú vhodným prostredím pre testovanie produktov. Väčšina zamestnancov sú lezci a spolu s podporovanými lezcami a výškovými pracovníkmi dokážu testovať a zlepšovať lezecké vybavenie a rozvíjať jeho funkčnosť a kvalitu.

Dnes je Singing Rock známy v lezeckom svete, vyvíja a ponúka kompletné vybavenie, ako sú Via Ferrataprilby, úväzy, karabíny/HMS, slučky/laná, kladky/istítka/blokanty pre horolezcov, speleológov, pracovníkov vo výškach, hasičov alebo záchranárov.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Februárový výber