Singing Rock Gemini 7,9 mm

Obj. číslo: 6799015

Singing Rock Gemini sú polovičné / dvojité laná pre náročné horolezecké výstupy, kedy je hmotnosť rozhodujúca. Vynikajúce lano pre lezenie ľadov, mixov a viacdĺžkových ciest.

viac info

Pôvodne 138,00 €

Ušetríte 11,05 € (-8 %)

126,95 €

Popis tovaru

Lano certifikované ako polovičné aj dvojité. Nízka váha a špičkové parametre umožňujú jeho široké využitie, aj keď sa najviac hodí na ľady a mixy. Revolučnou nanotechnológiou je na oplet a jadro nanášaný TEFLON ako impregnácia proti vode a snehu. Termotransferové koncové značenie lana. Ultrasonic zakončenie.

 

- farba: žltá, červená

- dynamický prieťah: 33 % (dvojité), 29 % (polovičné)

- hmotnosť: 39 g/m (+- 1g/m)

- počet pádov: 16 (dvojité), 5 (polovičné)

- posuv opletu: 0% (+- 0,25%)

- priemer: 7,9 mm

- rázová sila: 8,3 kN (dvojité), 5,7 kN (polovičné)

- statický prieťah: 7,3 % (dvojité), 8 % (polovičné)

Parametre

Druh Polovičné / Dvojité
Hrúbka 7,9 mm
Rázová sila 8,3 kN (dvojité), 5,7kN (polovičné)
Počet pádov 16 (dvojité), 5 (polovičné)
Hmotnosť 39 g/m

Výrobca (Singing Rock)

Firma Singing Rock bola založená dvoma českými lezcami a ich belgickým obchodným partnerom v roku 1992, kde všetko začalo v garážovej firme. V priebehu niekoľkých rokov sa postupne vypracovala na jednu z predných svetových výrobcov s vyspelým a veľmi moderným technologickým parkom, ktorý sa špecializuje na lezecké vybavenia a produkty zabezpečujúce osoby pri práci vo výškach.

Sídlo firmy leží pod Krkonošmi, blízko Českého raja, kde sa nachádza úchvatné pieskovcové veže, ktoré sú vhodným prostredím pre testovanie produktov. Väčšina zamestnancov sú lezci a spolu s podporovanými lezcami a výškovými pracovníkmi dokážu testovať a zlepšovať lezecké vybavenie a rozvíjať jeho funkčnosť a kvalitu.

Dnes je Singing Rock známy v lezeckom svete, vyvíja a ponúka kompletné vybavenie, ako sú Via Ferrataprilby, úväzy, karabíny/HMS, slučky/laná, kladky/istítka/blokanty pre horolezcov, speleológov, pracovníkov vo výškach, hasičov alebo záchranárov.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber