Singing Rock Contra 10,5 mm

Obj. číslo: 6799008

Statické lano pre záchranárov, speleológiu, alebo prácu vo výškach. 

viac info

Veľkosť:

m

Pôvodne 1,40 €

Ušetríte 0,15 € (-10 %)

1,25 €

Popis tovaru

Statické lano určené pre záchranu zranených, manipuláciu s predmetmi a pre prácu vo výškach. Lano spĺňa náročné požiadavky hasičov, záchranárov, výškových pracovníkov a všetkých ostatných profesionálov. Lano je mäkké a príjemne manipulovateľné. Predaj lana na metráž. Ultrasonic zakončenie. Thermotransferové značenie.

 

- priemer : 10,5 mm.

- hmotnosť: 80g /m.

- pevnosť: 30 kN.

- materiál: PA (polyamid)

- pevnosť v uzle: 24 kN

- počet pádov: 20.

- pomer opletu: 36%

- posuv opletu: 0 mm

 

Cena je uvádzaná za 1 meter

Parametre

Hrúbka 10,5 mm
Pevnosť 30 kN

Výrobca (Singing Rock)

Firma Singing Rock bola založená dvoma českými lezcami a ich belgickým obchodným partnerom v roku 1992, kde všetko začalo v garážovej firme. V priebehu niekoľkých rokov sa postupne vypracovala na jednu z predných svetových výrobcov s vyspelým a veľmi moderným technologickým parkom, ktorý sa špecializuje na lezecké vybavenia a produkty zabezpečujúce osoby pri práci vo výškach.

Sídlo firmy leží pod Krkonošmi, blízko Českého raja, kde sa nachádza úchvatné pieskovcové veže, ktoré sú vhodným prostredím pre testovanie produktov. Väčšina zamestnancov sú lezci a spolu s podporovanými lezcami a výškovými pracovníkmi dokážu testovať a zlepšovať lezecké vybavenie a rozvíjať jeho funkčnosť a kvalitu.

Dnes je Singing Rock známy v lezeckom svete, vyvíja a ponúka kompletné vybavenie, ako sú Via Ferrataprilby, úväzy, karabíny/HMS, slučky/laná, kladky/istítka/blokanty pre horolezcov, speleológov, pracovníkov vo výškach, hasičov alebo záchranárov.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber