Singing Rock Bala

Obj. číslo: 6793003

Singing Rock Bala je celotelový úväz pre najmenších horolezcov. Je určený pre deti s výškou 95-125 cm a maximálnou hmotnosťou 40 kg.

viac info

Pôvodne 45,95 €

Ušetríte 3,70 € (-8 %)

42,25 €

Popis tovaru

Singing Rock Bala je celotelový úväz pre najmenších horolezcov, ktorí chcú začať svoje pokusy na stene, alebo na skalách. Jedna univerzálna veľkosť je určená pre deti s výškou 95-125 cm a maximálnou hmotnosťou 40 kg. Predný naväzovací bod je vyrobený z duralového krúžku pre maximálnu bezpečnosť pri naväzování (vnútorný/vonkajší priemer 28 mm/ 52 mm). Zadný naväzovací bod slúži pre lanové centrá a parky podľa normy EN 122 77 type B. Široký popruh na nohavičkách a chrbáte pre väčšie pohodlie, plne nastaviteľné nohavičky a ramenné popruhy, 4 prevliekacie spony pre väčšiu bezpečnosť dieťaťa, spony ramenných popruhov umiestnené na zadnej strane pre lepší komfort pri pohybe a pre ľahšiu kontrolu a bezpečnosť. Nohavičky a ramenné popruhy sú farebne odlíšené.


Hmotnosť: 350 g (± 15 g)
Veľkosť: UNI

Parametre

Pohlavie Detské
Počet spôn 4
Určenie Horolezectvo, Športové lezenie

Výrobca (Singing Rock)

Firma Singing Rock bola založená dvoma českými lezcami a ich belgickým obchodným partnerom v roku 1992, kde všetko začalo v garážovej firme. V priebehu niekoľkých rokov sa postupne vypracovala na jednu z predných svetových výrobcov s vyspelým a veľmi moderným technologickým parkom, ktorý sa špecializuje na lezecké vybavenia a produkty zabezpečujúce osoby pri práci vo výškach.

Sídlo firmy leží pod Krkonošmi, blízko Českého raja, kde sa nachádza úchvatné pieskovcové veže, ktoré sú vhodným prostredím pre testovanie produktov. Väčšina zamestnancov sú lezci a spolu s podporovanými lezcami a výškovými pracovníkmi dokážu testovať a zlepšovať lezecké vybavenie a rozvíjať jeho funkčnosť a kvalitu.

Dnes je Singing Rock známy v lezeckom svete, vyvíja a ponúka kompletné vybavenie, ako sú Via Ferrataprilby, úväzy, karabíny/HMS, slučky/laná, kladky/istítka/blokanty pre horolezcov, speleológov, pracovníkov vo výškach, hasičov alebo záchranárov.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber