Singing Rock Aladin Plus

Obj. číslo: 6790000066

Singing Rock Aladin plus je hrudný úväz, ktorý je ergonomický pohodlný a účelný.

viac info

Pôvodne 38,40 €

Ušetríte 3,10 € (-8 %)

35,30 €

Popis tovaru

Singing Rock Aladin Plus poskytuje komfort a jednoduchosť používania. Detailne prepracovaná zadná a vrchná časť ponúka pohodlné polstrovanie v kombinácii s vhodne umiestnenými piatimi pútkami na materiál. Dve pútka sú umiestnené v zadnej časti a je možné ich odopnúť. Hrudný úväz je určený na používanie iba so sedacím úväzom

 

  • veľkosť: UNI
  • obvod hrudníka: 75-110 cm
  • Certifikácia: EN 12277, CE 1019, UIAA
  • hmotnosť: 280 g

Parametre

Pohlavie Unisex
Určenie Horolezectvo

Výrobca (Singing Rock)

Firma Singing Rock bola založená dvoma českými lezcami a ich belgickým obchodným partnerom v roku 1992, kde všetko začalo v garážovej firme. V priebehu niekoľkých rokov sa postupne vypracovala na jednu z predných svetových výrobcov s vyspelým a veľmi moderným technologickým parkom, ktorý sa špecializuje na lezecké vybavenia a produkty zabezpečujúce osoby pri práci vo výškach.

Sídlo firmy leží pod Krkonošmi, blízko Českého raja, kde sa nachádza úchvatné pieskovcové veže, ktoré sú vhodným prostredím pre testovanie produktov. Väčšina zamestnancov sú lezci a spolu s podporovanými lezcami a výškovými pracovníkmi dokážu testovať a zlepšovať lezecké vybavenie a rozvíjať jeho funkčnosť a kvalitu.

Dnes je Singing Rock známy v lezeckom svete, vyvíja a ponúka kompletné vybavenie, ako sú Via Ferrataprilby, úväzy, karabíny/HMS, slučky/laná, kladky/istítka/blokanty pre horolezcov, speleológov, pracovníkov vo výškach, hasičov alebo záchranárov.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber