Sea To Summit Mosquito Net Single Permethrin

Obj. číslo: 7130049

Moskytiera Sea To Summit Mosquito Net Single Permethrin chráni pred hmyzom a nebráni prúdeniu vzduchu. Sieťovina je pre väčšiu účinnosť napustená permethrinovou impregnáciou proti hmyzu. Je ideálna pre cestovateľov, rybárov alebo aj na bežné používanie. Určená pre jednu osobu.

viac info

Pôvodne 31,50 €

Ušetríte 2,55 € (-8 %)

28,95 €

Popis tovaru

Ideálna moskytiéra Sea To Summit Mosquito Net Single Permethrin pre cestovateľov, rybárov, alebo na bežné používanie. Použitá sieťovina nebráni prúdeniu vzduchu, je priehľadná a ochraňuje pred hmyzom. Záves je umiestnený excentricky pre väčší priestor v oblasti hlavy. 80 dier na centimeter štvorcový. Pre väčšiu účinnosť je sieť napustená permethrinovou impregnáciou proti hmyzu. Určené pre jednu osobu. Súčasťou je transportný obal.

 

Rozmery: 1,2 x 2,2 x 1 m

Hmotnosť: 245 g

Parametre

Výrobca (Sea To Summit)

Sea to Summit je malá, ale globálna austrálska spoločnosť, ktorá sa zameriava na výrobu a vývoj outdoorových, campingových, cestovných a vodáckych výrobkov. Cieľom Sea to Summit je vytvoriť čo najkompaktnejšie a najľahšie trvanlivé a inovatívne vaky, riady, uteráky či iné doplnky, ktoré v horách či pri vode nesmú chýbať.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber