Scarpa Gea RS New W

Obj. číslo: 6810000012

Skialpinistické lyžiarky Scarpa Gea RS NEW sú dokonalou kombináciou ľahkosti a presnosti vedenia lyže a to hlavne pri freeride, ale aj pri bežnom ski touringu. Lyžiarky sú odvodené od modelu Maestrale a špeciálne prispôsobené pre ženy.

viac info

Pôvodne 548,95 €

Ušetríte 149,05 € (-27 %)

399,90 €

Popis tovaru

Scarpa Gea RS je dámska skialpová lyžiarka špeciálne navrhnutá ako dokonalá kombinácia ľahkosti a presnosti vedenia lyže. Z toho plynie možnosť použitia ako pre freeride, tak aj pre bežný ski touring. Ide o model odvodený z osvedčenej lyžiarky Maestrale, ktorý je špeciálne prispôsobený pre ženy. Základným stavebným kameňom tohto modelu je revolučný typ skeletu, ktorý dokonale sedí. 

  • Kompatibilné s TLT
  • Quick Step-In Insert
  • Alpine Axial Technology 
  • hmotnosť: 1400g / 25.0 MP

Parametre

Pohlavie Dámske
Rozsah tvrdosti (Flex Index) 100 a viac
Počet praciek 4
Flex Index 120
Hmotnosť 1400 g
Kompatibilita s TLT Áno

Výrobca (Scarpa)

Talianska firma Scarpa bola založená už v roku 1938, kedy bola založená asociácia obuvníkov "Società Calzaturieri Asolini Riuniti Pedemontana Anonima". Neskôr v päťdesiatych rokoch bola rodinou Parisotto založená obuvnická firma SCARPA, ktorá niesla vo svojom mene skratku tejto asociácie. Scarpa svoje remeselné nadanie, ambície a intuíciu premenila na kvalitné pracovné a horské turistické topánky. Firma získala v osemdesiatych rokoch mnoho ocenení, napríklad za prvé alpské lyžiarky Scarpa a prvé telemarkové lyžiarky.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber