Salomon X Max LC 80 yellow/white 17/18

Obj. číslo: 6700000346

Juniorské lyžiarky Salomon X MAX LC 80 sú vybavené tými najlepšími technológiami.

viac info

Pôvodne 199,95 €

Ušetríte 16,00 € (-8 %)

183,95 €

Popis tovaru

Salomon X MAX LC 80 sú detské lyžiarky kategórie race. Základ tvorí anatomicky tvarovaný skelet s technológiou Twinframe2 a 24 mm zväčšené ohybné kĺby. Kombináciou tuhšieho materiálu (na spodku, pätnej časti a v oblasti členka) pre pevnosť a lepší prenos síl na lyže a mäkší materiál (po bokoch a z vrchu) pre lepšie stiahnutie nohy a vyššiu citlivosť, sa docieli ideálna kontrola nad lyžami aj vo vyšších rýchlostiach. Dokonalé stiahnutie chodidla a jeho pevné uloženie umožňujú štyri hliníkové pracky s možnosťou mikro nastavenia. O pohodlie pri nosení a tepelnú izoláciu sa postarajú anatomicky tvarované papuče z materiálu Thermicfit.

 

  • Technológie: Twinframe
  • Papuča: Thermicfit, pútko na jazyku
  • Prispôsobenie: 24 mm zväčšený ohybný kĺb
  • Horná manžeta: Dvojitý polypropylénový materiál
  • Spodný skelet: Dvojitý polyuretánový materiál
  • Pracky: 4 micro alu 3D pracky
  • Hmotnosť: 1690 g (22,5)

Parametre

Pohlavie Juniorské
Rozsah tvrdosti (Flex Index) 65-80
Počet praciek 4
Flex Index 80
Hmotnosť 1690 g

Výrobca (Salomon)

Značka Salomon sa zrodila vo francúzskych Alpách v roku 1947. Vďaka svojej vášni pre progres v horských športoch, vývoj produktov, dôraz na kvalitu a remeselné spracovanie si značka zachovala vedúce postavenie v oblasti lyžiarskej športovej výstroje, bežkárskej športovej výstroje, turistickej výstroje a bežeckej športovej obuvi a oblečenia na beh.

Salomon sa v roku 1997 stal súčasťou skupiny adidas, no od roku 2005 patrí pod portfólio fínskeho Amer Sportu, ktorý zastrešuje značky ako Atomic či Wilson.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber