Salomon Quest Access 60

Obj. číslo: 6703315

All-Mountainová lyžiarka Salomon Quest Access 60 je vybavená magnéziovým Backbone systémom a obsahuje technológiu Ride & Hike.

viac info

Pôvodne 199,95 €

Ušetríte 100,05 € (-50 %)

99,90 €

Popis tovaru

Salomon Quest Access 60 je all-mountainová lyžiarka nízkej hmotnosti vybavená magnéziovým Backbone systémom, ktorý kombinuje osvedčenú výkonnosť pri lyžovaní a pohodlie pri chôdzi a šlapaní na lyžiach. Quest Acces 60 obsahuje technológiu Ride & Hike, ktorá pri otvorenej prepážke, umožní šlapanie a pri zatvorenej prepážke poskytne skvelý flex pri lyžovaní. Možnosť teplého tvarovania jazyka pre väčšie pohodlie v oblasti holene.

 

- flex index: 60
- PP skelet z Bi-materiálu
- PP manžeta z Bi-materiálu
- Ride & Hike technológia
- vymeniteľné DIN polstrovanie v predu a vzadu
- my custom fit comfort papuča
- Backbone spona
- 2 mikro hlinikové pracky + 1 vario pracka
- šírka 104 mm
- použitie: lyžovanie, skialp

 

Parametre

Pohlavie Pánske
Typ All-Mountain
Rozsah tvrdosti (Flex Index) do 60
Počet praciek 3
Flex Index 60

Výrobca (Salomon)

Značka Salomon sa zrodila vo francúzskych Alpách v roku 1947. Vďaka svojej vášni pre progres v horských športoch, vývoj produktov, dôraz na kvalitu a remeselné spracovanie si značka zachovala vedúce postavenie v oblasti lyžiarskej športovej výstroje, bežkárskej športovej výstroje, turistickej výstroje a bežeckej športovej obuvi a oblečenia na beh.

Salomon sa v roku 1997 stal súčasťou skupiny adidas, no od roku 2005 patrí pod portfólio fínskeho Amer Sportu, ktorý zastrešuje značky ako Atomic či Wilson.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Aprílový výber