Salomon Quest Access 50 W

Obj. číslo: 6703316

All-Mountainová dámska lyžiarka Salomon Quest Access 50w je vybavená magnéziovým Backbone systémom a obsahuje technológiu Ride & Hike.

viac info

Pôvodne 199,95 €

Ušetríte 16,00 € (-8 %)

183,95 €

Popis tovaru

Salomon Quest Access 50w je dámská all-mountain lyžiarka nízkej hmotnosti vybavená magneziovým Backbone systémom. Technológia Ride&Hike a zadná Backbone spona na zafixovanie nohy počas jazdy a na uvoľnenie nohy počas chôdze a výstupov. Tepelná línia vnútornej topánky My Custom Fit Comfort pre zvýšenie výkonu. Quest 50W má anatomicky tvarovanú manžetu s podporou zadnej časti ženského lýtka zaisťuje lepšie obopnutie nohy a viac pohodlia. Lyžiarka určená pre mierne pokročilé a nenáročné lyžiarky.
 
- flex index: 50
- PP skelet z Bi-materiálu
- PP manžeta z Bi-materiálu
- ride&hike technológia
- vymeniteľné DIN posltrovanie na päte a špičke
- woolmetal
- my custom fit comfort papuča
- Backbone spona
- 2 mikro hliníkové pracky a 1 vario pracka
- šírka 104 mm

Parametre

Pohlavie Dámske
Typ All-Mountain
Rozsah tvrdosti (Flex Index) do 60
Počet praciek 3
Flex Index 50

Výrobca (Salomon)

Značka Salomon sa zrodila vo francúzskych Alpách v roku 1947. Vďaka svojej vášni pre progres v horských športoch, vývoj produktov, dôraz na kvalitu a remeselné spracovanie si značka zachovala vedúce postavenie v oblasti lyžiarskej športovej výstroje, bežkárskej športovej výstroje, turistickej výstroje a bežeckej športovej obuvi a oblečenia na beh.

Salomon sa v roku 1997 stal súčasťou skupiny adidas, no od roku 2005 patrí pod portfólio fínskeho Amer Sportu, ktorý zastrešuje značky ako Atomic či Wilson.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Februárový výber