Rossignol R3 Classic S/BK

Obj. číslo: 6412002

Rossignol R3 Classic S/BK je manuálne viazanie na bežky. Ide o viazanie, ktoré je ideálne pre pretekárov, technických bežkárov, ktorý hľadajú viazanie na súťaž a tréning.

viac info

Pôvodne 53,90 €

Ušetríte 4,35 € (-8 %)

49,55 €

Popis tovaru

R3 Classic je skrutkami montovateľné manuálne viazanie na klasiku. Otvorenie a zatvorenie mechanizmu, má veľkú rukoväť takže je ľahko ovládateľné aj v rukaviciach. R3 má širšiu časť pod pätou pre väčšiu stabilitu. Ideálne viazanie pre pretekárov, technických lyžiarov, ktorí potrebujú viazanie pre súťaže a tréning.

 

- tvrdosť viazania 40 shore
- mechanizmus Manual
- hmotnosť viazania 300gr/pair

 

 

Parametre

Pohlavie Unisex
Druh viazania Classic
Typ viazania NNN
Režim upnutia Manual

Výrobca (Rossignol)

Značka nadšená a inšpirovaná horami už od roku 1907 - to je Rossignol. Rossignol založil oddaný lyžiar Carpenter Abel Rossignol, ktorý vyrobil prvé lyže z masívneho dreva. Ikona minulosti a symbol súčasnej doby. Značka počas dlhých sto rokov vyvinula horský životný štýl - prvé masívne lyže, prvé celokovové lyže a prvé lyže zo sklených vlákien. Inovácie značky Rossignol majú pulz, ľudskú túžbu a význam, pretože vychádzajú zo skúseností popredných športovcov. Dnes sa Rossignol zameriava na výrobu oblečenia a výstroje pre všetky dôležité horské športy - lyžovanie, bežky a snowboarding.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Aprílový výber