Rossignol Pursuit Tights

Obj. číslo: 7060000044

Pánske ľahké softshellové nohavice na bežky Rossignol Pursuit Tights dokonale sedia. Ponúkajú kombináciu priedušného, vetruodolného a vodeodpudivého materiálu a sú vhodné pre intenzívne rekreačné i súťažné lyžovanie.

viac info

Pôvodne 94,95 €

Ušetríte 25,05 € (-26 %)

69,90 €

Popis tovaru

Veľmi ľahké softshellové nohavice Rossignol Pursuit Tights s vrstvovou membránou. Sú pohodlné a pružné, čo zaručuje voľnosť pohybu a navyše dokonale sedia. Ponúkajú vetruodolný a vodeodpudivý materiál a sú vhodné pre intenzívne rekreačné i súťažné lyžovanie.

 

  • vetruodolné a vodeodpudivé 
  • ľahké
  • strečové
  • výborný odvod vlhkosti
  • vhodné pre intenzívne rekreačné i súťažné lyžovanie

 

Materiál: Lamination 3L - Durable water repellent (DWR) finis 

 

Parametre

Pohlavie Pánske
Druh Vetruodolné /Vodeodpudivé
Materiál Softshell
Traky Nie
Použitie Bežecké lyžovanie

Výrobca (Rossignol)

Značka nadšená a inšpirovaná horami už od roku 1907 - to je Rossignol. Rossignol založil oddaný lyžiar Carpenter Abel Rossignol, ktorý vyrobil prvé lyže z masívneho dreva. Ikona minulosti a symbol súčasnej doby. Značka počas dlhých sto rokov vyvinula horský životný štýl - prvé masívne lyže, prvé celokovové lyže a prvé lyže zo sklených vlákien. Inovácie značky Rossignol majú pulz, ľudskú túžbu a význam, pretože vychádzajú zo skúseností popredných športovcov. Dnes sa Rossignol zameriava na výrobu oblečenia a výstroje pre všetky dôležité horské športy - lyžovanie, bežky a snowboarding.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Januárový výber