Rossignol Xcelerator Classic NIS

Obj. číslo: 6412015

Viazanie X-celerator Classic NIS je najľahšie pretekové viazanie. Je to ideálne ultra ľahké korčuliarske viazanie pre pretekárov a technicky vyspelých bežkárov.

viac info

Pôvodne 59,95 €

Ušetríte 4,80 € (-8 %)

55,15 €

Popis tovaru

X-celerator Classic NIS viazanie na klasickú techniku je najľahšie pretekové viazanie na trhu. 40% redukcia hmotnosti šetrí energiu, zlepšuje prenos sily a odraz. X-celerator má nový flexor, ktorý umožňuje voľnejší a prirodzenejší pohyb chodidla. Veľký otvorený uhol chodidla k lyží poskytuje energickejší odraz a lepšiu stabilitu. Je to ideálne ultra ľahké korčuliarske viazanie pre pretekárov a technicky vyspelých bežkárov. Kompatibilné len s podložkou NIS.
 
- systém viazania NIS
- tvrdosť viazania Bi-component 40 shore
- mechanizmus Manual
- hmotnosť viazania 180gr/pair

 

Viazanie je kompatibilné len so systémom NIS. To znamená, že je možné ho namontovať len na lyže, ktoré majú od výroby špeciálnu montážnu lištu pre systém NIS. Táto montážna lišta nieje súčasťou viazania.

Parametre

Pohlavie Unisex
Druh viazania Classic
Typ viazania NNN
Režim upnutia Manual

Výrobca (Rossignol)

Značka nadšená a inšpirovaná horami už od roku 1907 - to je Rossignol. Rossignol založil oddaný lyžiar Carpenter Abel Rossignol, ktorý vyrobil prvé lyže z masívneho dreva. Ikona minulosti a symbol súčasnej doby. Značka počas dlhých sto rokov vyvinula horský životný štýl - prvé masívne lyže, prvé celokovové lyže a prvé lyže zo sklených vlákien. Inovácie značky Rossignol majú pulz, ľudskú túžbu a význam, pretože vychádzajú zo skúseností popredných športovcov. Dnes sa Rossignol zameriava na výrobu oblečenia a výstroje pre všetky dôležité horské športy - lyžovanie, bežky a snowboarding.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Aprílový výber