Raidlight Marathon Lady +2

Obj. číslo: 6390000003

Dámska ľadvinka RaidLight Marathon Pack je určená na krátke traily. Ponúka dostatočný objem a je doplnený o dve 200 ml fľaše.

viac info

Pôvodne 34,95 €

Ušetríte 2,80 € (-8 %)

32,15 €

Popis tovaru

Bežecká ľadvinka RaidLight Marathon Pack je primárne určený na kratšie traily. Dostatočná objemová kapacita 400 ml je zabezpečená dvomi postrannými fľašami, ktoré môžu byť nahradené iným vybavením, napríklad gélom. Vrecko vybavené zipsom taktiež poskytuje možnosť bezpečne vziať so sebou tyčinky a gély alebo maličkosti ako mobilný telefón, doklady, kľúče. Pohodlné nosenie zabezpečuje odľahčená konštrukcia, 3D Mesh zadná časť a dva strečové panely. Štandardne dodávané s dvomi integrovanými 200ml fľašami.

Parametre

Pohlavie Dámske

Výrobca (Raidlight)

Raidlight je francúzska značka založená v roku 1999 Benout Lavalom, vášnivým outdoorovým nadšencom a bežcom na medzinárodnej úrovni. Benoit pretekal na viac ako 100 pretekoch na všetkých kontinentoch a v roku 2010 bol vybraný pre francúzsky Trail Team.

Spolu s tímom 55 vášnivých zamestnancov, posadených v 1000m v srdci hôr Chartreuse, Raidlight naďalej vyvíja produkty, ktoré sú ľahšie, praktické a iné, aby ponúkali kompletný sortiment vybavenia ako je obuv, oblečenie, batohy a doplnky.

Raidlight je prvá značka, ktorá otvorí tím všetkým bežcom, ktorý chcú propagovať značku. Je tiež značkou, ktorá plne integruje používateľov do dizajnu svojich produktov prostredníctvom spolupráce v oblasti výskumu a vývoja. Vďaka týmto dvom inovatívnym aspektom spolupráce sa Raidlight stal silným učastníkom v Trail-runningu.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber