Raidlight Hand Grip Evo

Obj. číslo: 6390000005

RaidLight Hand Grip Evo je ideálny ergonomický držiak na fľašu, ktorý presne padne do vašej dlane.

viac info

Pôvodne 19,95 €

Ušetríte 1,60 € (-8 %)

18,35 €

Popis tovaru

RaidLight Hand Grip Evo je ergonomický a spoľahlivý. Je určený na krátke, ale intenzívne traily, kde hrá kľúčovú úlohu hydratácia. Držiak má integrované vrecko na tyčinky a gély. Je štandardne dodávaný s 600 ml fľašou.

Parametre

Pohlavie Unisex

Výrobca (Raidlight)

Raidlight je francúzska značka založená v roku 1999 Benout Lavalom, vášnivým outdoorovým nadšencom a bežcom na medzinárodnej úrovni. Benoit pretekal na viac ako 100 pretekoch na všetkých kontinentoch a v roku 2010 bol vybraný pre francúzsky Trail Team.

Spolu s tímom 55 vášnivých zamestnancov, posadených v 1000m v srdci hôr Chartreuse, Raidlight naďalej vyvíja produkty, ktoré sú ľahšie, praktické a iné, aby ponúkali kompletný sortiment vybavenia ako je obuv, oblečenie, batohy a doplnky.

Raidlight je prvá značka, ktorá otvorí tím všetkým bežcom, ktorý chcú propagovať značku. Je tiež značkou, ktorá plne integruje používateľov do dizajnu svojich produktov prostredníctvom spolupráce v oblasti výskumu a vývoja. Vďaka týmto dvom inovatívnym aspektom spolupráce sa Raidlight stal silným učastníkom v Trail-runningu.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Februárový výber